To fakt są absurdalne, tak samo jak koszty które przedstawiają firmy, jeśli chodzi kompleksową obsługę (projekt, pozwolenia, budowa). Projekt robiła Ci firma specjalizująca się w tej branży, czy po prostu powiedziałeś architektowi co chcesz i jak ma być a on Ci nakreślił?
Co do dachu, to kratownice opierasz na wieńcu czy jest konieczność zrobienia słupków zbrojeniowych do podtrzymania konstrukcji stalowej (hala szerokości 18m)?
Witam, Chcialbym zaczerpnąć waszej opini związanej z budową kurnika od podstaw ( 50 tys. ), interesuje mnie przede wszystkim koszt budowy i wyposażenia, czy jest możliwość dostania jakiegoś dofinansowania z uni na ten cel, formalnośći z tym związane, jeśli można to też opinie na temat czy warto budować w nadziei na lepsze czay w tej branży czy też nie? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam:)