W tydzień po korekcji racic/ nie wiem, czy ma to związek z tym co opisuję/ u jednej z krów powstała duża opuchlizna powyżej kopyta. Po sprawdzeniu racic nic niepokojącego nie zauważyłem a krowie było coraz ciężej chodzić . Wezwany lekarz stwierdzilł, że rozwija sie ropień na opuchliźnie i zalecił opatrunek z Dermakormu. W następnych dniach otworzyła się duża rana, którą nie można zagoić a i opuchlizna tez nie zeszła. Ponownie wezwany lekarz zalecił płukanie Rivanolem i posypywanie Jodoformem, niestety w dalszym ciągu nie ma poprawy a krowa za dwa miesiące ma się cielić i nie wiem co dalej robić. Proszę o pomoc.
ja buraki mam wykopane ale wywózke mam 15 listopada ,ale mam do kolegow plantatorów pytanie: Jestem zainteresowany kupnem limitu buraczanego, czy ktoś wie ile za 1 tonę trzeba zapłacić?, do cukrowni Malbork.