Skocz do zawartości

Morgan

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Morgan

  1. Co do RAID-u to mam 5 butelek + jeszcze 3 jakiegoś innego środka. ... jutro postaram się tam wejść po drabinie i zobaczymy jak to będzie. Ale jeśli nie będzie widocznych skutków to coś mocniejszego się kupi. pozdraiwam
  2. w najbliższym czasie kupuje coś takiego : BI 58 NOWY Jak myślicie da rade
  3. Duch z tą wrzącą woda to chyba kawał był. Zastanawiam sie czy taką chemie dostanę bez niczego, czy jakieś problemy będą. I niewiem jeszcze czy to zadziała w bezpośrednim kontakcie z owadem.
  4. Witam!! Od długiego już czasu toczę „wojnę” z pszczołami... Osobiście nic nie mam do tych owadów (miodek lubię), ale zagnieździły się w murze i nie ma możliwości żeby je wyciągnąć. Wczoraj zadzwoniłem do Straży Pożarnej, przyjechali pozalepiali „wszystkie” otwory. Dziś natomiast znalazły gdzieś przejście i chyba się wyroiły, wszędzie było ich pełno i prawie czarno... I niestety wróciły z powrotem w mór :/ Trochę to uciążliwe bo już drugi rok trwa ta wojna ale skubane zawsze tam siedzą Więc sobie pomyślałem żeby je wytruć, pomysł niby dobry tylko nie wiem czym, Pszczelarzy się pytałem, to jakaś zmowa milczenia nikt nic nie powie :/ Znalazłem w Internecie trochę chemii, ale nie wiem, na jakiej zasadzie ona działa... Czy będą padać w bezpośrednim kontakcie itd... Na 12-tej stronie są nazwy tych Insektycydów Może Ktoś na tym forum mógłby by mi pomóc, doradzić w jaki sposób pozbyć się tych „dzikich lokatorów”... bo naprawdę od tego czasu jak się wprowadziły nawet okna nie można otworzyć a co dopiero wyjść na balkon/taras. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...