Skocz do zawartości

volume10

Members
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. cześć mam problem z olejem hydraulicznym poniewaz sie grzeje i nie chodżą m.i.n. przyśpieszacz heder motowidła itp. w książce jest napisane ze może nie być oleju lub jest zapowietrzony lub łopatki przy rozdzielaczu są złe ale wszystko sprawdziłem i wszystko gra a olej dalej się grzeje. POMOCY Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...