Skocz do zawartości

zakład pakowania

Members
 • Liczba zawartości

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. I na koniec jeszcze sam siebie pozdrowił
 2. Chłopinie się wydaje, że jego racja jest najmojżesjsza a reszta to ch....... A jak znajdzie jeszcze dwóch podobnych to już się wydaje, że cały świat tak handluje. A prawda jest taka, że dobrą strategią nikt się nie chwali. A pierdoły zawsze można sobie poczytać i się poprzekomarzać.
 3. To teraz ja nie bardzo rozumiem takiej ekonomii. Patrząc oczywiście ze stołka kupującego. Bo po co mam przepłacać na całym składzie (28palet) za jajko, jak mogę kupić po 2 palety od różnych producentów i to z dowozem na miejsce. Poza tym nikt mi jeszcze nie zaoferował się z całym składem kremowego jajka w dobrej cenie.
 4. No w moim przypadku to mijałoby się z celem sprzedać Tobie paletę takich jaj z narzutem 0,04gr gdy bez problemu mogę narzucić 0,40gr. Ot i to pewnie przyczyna dlaczego 0,04gr nie jest atrakcyjne dla niektórych. To znaczy tyle, że nie jesteście w stanie kupić w tej cenie większych ilości kremu, albo w ogóle. Dla mnie 4 grosze to jest bardzo dużo, tylko że ja na skrzynki nie handluje. Panowie nie czarujmy się i piszmy ceny realne a nie pierdololamento. A jest różnica w stwierdzeniu 2 palety, a 50 skrzynek?
 5. No w moim przypadku to mijałoby się z celem sprzedać Tobie paletę takich jaj z narzutem 0,04gr gdy bez problemu mogę narzucić 0,40gr. Ot i to pewnie przyczyna dlaczego 0,04gr nie jest atrakcyjne dla niektórych.
 6. To teraz odwróć sytuację i jeśli naprawdę po tyle kupował to jak bardzo on teraz nie może ze śmiechu wyrobić, że tak przepłacałeś. Bo jeśli dotyczy to okresu, w którym to pisał to raczej z nim się zgodzę. No i nie ukrywam, że również się uśmiechnąłem, że nie wszyscy w tak dobrej cenie kupują... I bardzo dobrze.
 7. A gdzie to taka cena? 😯😯... W sklepie na półce
 8. S-0,29-0,30 1A-0,25 1B-0,22 2A-0,20 2B-0,17
 9. pełna racja, ale jest też ku temu przyczyna dlaczego w Nas tyle złości- jeden drugiemu rujnuje biznes i wpędza czasami w kłopoty obniżaniem cen i wielkimi promocjami u siebie... przykład: większy producent wypycha milion jaj w tydzień po kosztach (dajmy na to po 21 groszy), takich jak ja rujnuje ta cena jeżeli w detalu się utrzyma niewiele wyższa (np. markecie); wątpię aby market bez porozumienia z producentem walił promocje poniżej kosztów zakupu... i to praktycznie miesiąc w miesiąc tym samym towarem (tzw. marki marketowe, za którymi jacyś producenci jednak stoją). I to wg. wielu jest uczciwa konkurencja, jak jeden drugiego niszczy cenami. W pełni się z tym zgadzam. Wypuszczenie przez producenta masy jaj w niskiej cenie do detalu automatycznie powoduje spadek ceny w hurcie. I ostatecznie cierpi na tym producent. A to jest efekt tego pierwszego. I coś mi się zdaje, że w cenach najwięcej jednak mieszają producenci.
 10. A ja dzisiaj puszczam wagon kaszy dla głodującej Afryki
 11. No faktycznie z psychiką rządzących jest coś nie tak. Ciekawe jakby raptem tyle testów co na wykrycie koronawirusa przeznaczono na wykrycie cukrzycy czy chociażby nowotworów to by się okazało, że ten wirus to pikuś. O coś tu chodzi... Zapewne o kasę jak zwykle.
 12. JajkujeOd87 po prostu jeszcze cały czas jajkuje i tak mu pewnie zostanie. Muszę przyznać, że po jego wypowiedziach zmuszony jestem wietrzyć biuro. . Aż tęsknie za opcją możliwości blokowania niektórych wypowiadających się.
 13. Warto zapamiętać kto nalegał na te zgromadzenie... Na pewno nie "włodarze".
 14. Nikt się z tego nie śmieje, ale to jest w dzisiejszych czasach lekki bezsens. Jest coś takiego jak Internet, komórka i sklepy działające wyłącznie w sieci z jedzeniem/papierem toaletowym. Wystarczy mieć kasę na koncie i można kupować ile zapragnie. A jak tej kasty nie ma to kredyt też się dostanie online.Można robić zapasy, ale trzeba też myśleć o miejscu ich składowania. Balkon w bloku to nienajlepsze miejsce. Pytanie za ile? Każda kolejna dostawa jest droższa od poprzedniej. Co ty nie powiesz... Zobaczymy jak będzie hulał przy największym obciążeniu od czasów jego powstania. I pod warunkiem, że prąd będzie. Próbowałeś może wypłacić kasę w bankomacie? Jeśli nie, to nawet się nie fatyguj. Już sprawdziłem. Już odsprzedaję takim jak ty z poczwórnym zyskiem. A tak w ogóle to jarzysz na jakim świecie żyjesz i co się wydarzyło?
 15. Właśnie za bardzo wszyscy skupiają się na wirusie, który jak widzimy doskonale sobie radzi. Bardziej skupmy się na sobie i swoich bliskich. Wkurza mnie to jak niektórzy naśmiewają się z tych co robią zapasy. Kiedy je zrobisz? Jak zostaniesz poddany kwarantannie? Wtedy pójdziesz do sklepu? A nawet jeśli, to nic nie kupisz już w starej cenie. Mnie na to nie stać, wiec wolę być wyśmiany niż przepłacać i obudzić się z ręką w nocniku. A jeśli nawet to będę miał papier by ją wytrzeć. Ewentualnie nadwyżkę sprzedam z poczwórnym zyskiem. I gdzie ja byłem jak maseczki były ogólnie dostępne...?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...