Skocz do zawartości

Mańka

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Uwaga na pisklęta ze Świętochłowic straszne badziewie do tego zbierane nie tylko z różnych wylęgarni ale również z różnych stad rodzicielskich.U nich nie przyjmuje się,reklamacji twierdząc że to wina hodowcy. SZCZERZE ODRADZAM ! P.S Niech was nie zwiedzie uprzejmość pani Kasi Król bo to tylko fałszywa przykrywka,przy reklmacji pokazuje swoje prawdziwe oblicze.
 2. Droga Koleżanko To bardzo dobrze że sprzedajesz do takich ubojni które perfidnie okradają,oczywiście za zgodą hodowcy.Dzięki takim jak droga koleżanka mogą sobie pozwolić na niezłe wczasy i zakupy w Londynie,a tobie zostaje na szmateks i obuwie z CCC. Gratulacje !!! Drogi Kolego Odnosze wrażenie że lubisz być wykorzystywany.To że Bandura zapłaci w ciągu 2 tygodni o niczym dobrym nie świadczy,ponieważ zabiera kilkanaście groszy na kilogramie wmawiając że hurtownia obniżyła cenę. to powinien być jego problem a nie hodowcy,są jednk tacy któży na takie zachowanie sobie nie pozwalają,dzięki temu mogą sobie pozwolić na weekend w SPA. Pozdrawiam Mańka
 3. Ja z Bandurą handluje nie od dziś.Wszystko jest okej dopóki godzę się na warunki Rafałka, bo to żadna tajemnica że cenę ustala on a nie wy.Cena na fakturze zależy od jego dobrego humoru.To że płaci w terminie najlepiej opłaci się właśnie jemu.Dajcie się dalej okradać. Pozdrawiam prawdziwych hodowców a nie frajerów .Mańka
 4. Ja z Bandurą handluje nie od dziś.Wszystko jest okej dopóki godzę się na warunki Rafałka, bo to żadna tajemnica że cenę ustala on a nie wy.Cena na fakturze zależy od jego dobrego humoru.To że płaci w terminie najlepiej opłaci się właśnie jemu.Dajcie się dalej okradać. Pozdrawiam Mańka.
 5. Tak to jest ubojnia pod Kielcami w Ujnach.
 6. Uwaga na ubojnie drobiu Bandura Adam ponieważ nie płaci za żywiec od kiedy rządzi syn jego Rafał Bandura.Wszystko zmierza do upadłości ubojni tak jak u Grzebinogi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...