Skocz do zawartości

wujcioRolnik

Members
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez wujcioRolnik

 1. ja jestem za, pod jednym warunkiem - kwestia finansowa stoi tu w zasadzie na drugim miejscu, jednak kto zapłaci za edukacje rolników, którzy zgodziliby się na zagospodarowanie w nietypowy sposób swojego "poletka" ?
 2. wujcioRolnik

  Jaka dziś pogoda

  U nas leje od samiutkiego ranka :/
 3. Z urzędami to różnie bywa, zwłaszcza gdy w gminie brakuje osób kompetentnych i rozpatrywanie wniosku odwleka się w czasie. Znam to z autopsji, złożyłem jeden wniosek i doczekać decyzji się nie mogłem, zauważyłem, że jesli w moim imieniu wystąpi jakaś tam firma to od razu sie interesują. miałem problem z uzyskaniem decyzji pod rozbudowę fermy drobiu, raport opracowała mi firma www.ecomedio.pl i od razu przeszło powodzenia!
 4. Z urzędami to różnie bywa, zwłaszcza gdy w gminie brakuje osób kompetentnych i rozpatrywanie wniosku odwleka się w czasie. Znam to z autopsji, złożyłem jeden wniosek i doczekać decyzji się nie mogłem, zauważyłem, że jesli w moim imieniu wystąpi jakaś tam firma to od razu sie interesują. miałem problem z uzyskaniem decyzji pod rozbudowę fermy drobiu, raport opracowała mi firma ecomedio.pl i od razu przeszło powodzenia!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...