Skocz do zawartości

Numerek

Members
 • Liczba zawartości

  234
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Numerek

 1. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Kolego Niemaceny nie filozofuj co dopuszcza , czego nie dopuszcza. , bo jak by tak posprawdzali te nowoczesne XXL ,XL , L1 ,L2 , M1 ,M2 to też by się im to nie spodobało PRAWDA ??? , a który z WAS "unijnie" sortujących z ręką na sercu przyzna ,że robi tak jak książka pisze Co??? może kilku na kilkuset - i będą to pewnie duże spółdzielnie produkcyjne.... BEZ KOMENTARZA
 2. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Z tymi wagami to festiwal oszukiwania. Najlepiej wychodzi to na nowych klasach wagowych. Np. "L" od 62 do 68 gramm to częste przypadki , wtedy taki hodowca nagle ma dodatkowy sort (już nieunijny) tzw "0" - tylko sortuje ją nie tak jak było kiedyś od 70-75 - a od 69 do 72 gr , bo te 73 gramowe to już znowu jest unijna XL na wytłaczankach po 20 szt. I nie wiadomo jak takie oszukane jaja sprzedawać L ma średnią wagę 64-65 gram a taki wciska Ci KIT , że od młodej kury i dlatego - tylko dziwnym trafem jest tak cały rok. Na Polskich wagach łatwiej można udowodnić oszustwo (sortowanie co 5 gram ) więc coraz więcej kombinatorów mówi - przejdę na sorty unijne i później "tworzą" M mniejszą i większą , itp , itd.... WSTYD Panowie którzy to robicie
 3. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Koledzy Producenci - jako handlowiec , chciałbym , żebyście mnie dokształcili w kwestii JAJ bez GMO. Czy w Polsce wszystkie pasze są bez GMO ? (bo np. takie są przepisy) i z tego wynika , że wszystkie jaja są bez GMO. Czy jeżeli zboża użyte do produkcji pasz są GMO to jaja - jako produkt stworzony przez kurę też ma GMO ? Jakie papiery (na paszę itp) powinien mieć producent , który reklamuje swoje jaja jako wolne od GMO ? CZY MOŻE JEST TAK , ŻE WSZYSTKIE POLSKIE JAJA SĄ WOLNE OD GMO , a tylko jedna firma reklamuje ten hipotetyczny fakt ???? - Dlaczego w takim wypadku nikt inny nie odważy się opisać tym napisem swojego pudełka???
 4. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Kol. Ferma o co Ty pytasz???? Liczysz na jakąś szczerą odpowiedź Przecież to forum prześcigających się pajaców. ŻAŁOSNE. Zobaczysz zaraz jak mnie JAJCZAREK i jemu podobni błotem obrzuci , jeszcze wklei obrazek.
 5. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Ty jesteś mądry CENA ,że aż huczy. Zajmij się sobą.
 6. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  A po ile sprzedajesz na te cukiernie ???
 7. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Nie drażnij Swojego marnego Dubla , bo jak to przeczyta- odpisze Ci 15 postów w ciągu jednego dnia i nawkleja do tego 99 obrazków
 8. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Jajczarek , przyznaj się robaczku , co masz wspólnego z FARMIO i co sądzisz o FARMIO ???
 9. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  JAJCZAREK , dlaczego taka żółć z Ciebie wypływa ??? Nie uważam się z H.... i nie chce ,żebyś mnie eliminował. Eliminował to kiedyś HITLER - jest mi przykro ,że mnie tak wyzywasz i oceniasz.
 10. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  JAJCZAREK żal mi Ciebie.... masz naprawdę namieszane w głowie. Jesteś bardziej wulgarny w swoich wypowiedziach i zdjęciach niż były rzecznik PRL-owskiego rządu. Co do cen to o 12 gr za "M" nie słyszałem. Jest raczej stabilnie.
 11. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Ależ- przecież każdy wie ,że dostawcą Bio Bio jest chyba największa ferma na żurominie
 12. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Ale tu niejeden na "trawce" jedzie......
 13. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Ty.... NIEMACENY - nie sadź pierdół
 14. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Ty kol. FERMAJAJ masz chyba "rozdwojenie jaźni" - przeczytaj sobie wszystkie swoje 16 postów. W jednym jesteś "paskudnym pośrednikiem" , w innym producentem , a dla dodania pikanterii 26 marca 2013 piszesz ,że kupujesz i jesz wiejskie od "WYLATANYCH KUR" -TY to naprawdę jedziesz na ziołach.....
 15. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Wymiatają wszyscy - wybijalnie nawet na 2zł /kg potrafią się szarpnąć......
 16. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Kol. Jajcarek - nie doradzaj takich rzeczy , bo jak Cię posłuchają to będziemy musieli drogo płacić P.s. Ale Swojego marnego dubla to naprawdę wkurzyłeś.
 17. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Czyli nie ma się co "szczypać" z negocjacją cen - też trzeba uskładać na Malediwy i Toronto.
 18. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Jajcunie wiemy , że jesteś chory i nie odstępujesz tego forum na dłużej niż kwadrans , a jak ktoś napisze w nocy to powiadomienie Cię budzi ,- ale daj sie chłopie rozpisać innym.
 19. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Biedronka , zapodaj nowe ceny, bo zastanawiam się czy domagać się dopłat za odbiór jajka
 20. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  UMOWA Z SIECIĄ - dobre sobie.... TZW "SIECIÓWKI" poszukują nowych "frajerów" od pałowania się z ogromną ilością zwrotów - coś na ten temat wiem. A Wy koledzy nie twórzcie dwóch antagonistycznych obozów , bo tak było, jest i będzie ,że będzie producent i hurtownik - wzajemnie sobie niezbędni i... będą - jak dotychczas mini producenci tzw "człowiek orkiestra" , którzy będą nieudolnie rozwozić sami.
 21. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Naprawdę , aż tak potaniało ?? A ile płaci się "swoim" hodowcom - bo lekko tracę orientację - taka normalna cena do hurtu - bez opcji "dusigrosz" ??
 22. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Wiesz do czego jest potrzebny mądrym producentom pośrednik ??? - żeby "odwalał" za nich brudną robote , pieprzył się ze stłuczkami , miał dziennie 200 telefonów , i podobną ilość problemów na głowie. Zbierał cięgi za to , że producenci OSZUKUJĄ na wadze itp. itd. - Ale są tacy mądrzy ,że twierdzą , że to gówno , a nie robota - więc jak chcą szybciej pójść do piachu- na zawał- to zapraszam do grona hurtowników. TAM DOBRZE GDZIE NAS NIE MA !
 23. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Słyszeliście , że w Rosji jest 13 % podatku. Słynni Francuzi już migrują , może i my pójdziemy w te ślady.....
 24. Numerek

  Ceny jaj spożywczych

  Przestań , przestań - teraz to siecówki Ciebie zaduszą. Nie czujesz jak coraz słabiej handlujesz
×
×
 • Dodaj nową pozycję...