Skocz do zawartości

Qwerty1

Members
 • Liczba zawartości

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  dolnośląskie
 1. Qwerty1

  Pszenica

  TILT TURBO 0,8 + PROCHLORAZ 0,8? DUETT STAR 1 + PROCHLORAZ 0,8?
 2. Qwerty1

  Pszenica

  NA T1 SOLIGOR 0,8 + BUMPER SUPER 0,5 ?
 3. Qwerty1

  Pszenica

  CZY 10 G GRODYLU ZAŁATWI POZOSTAŁOŚCI PRZYTULI W PSZENICY ?
 4. Qwerty1

  Pszenica

  kiedy dajecie 2 dawkę azotu. W fazie 1 kolanka czy drugiego? I jak skracacie to mieszacie moddusa z odżywkami siarczanem amonu, fungicydami, herbicydami czy raczej osobno?
 5. Qwerty1

  Rzepak

  niestety te - 2 w tamtym tygodniu już narobiło szkody. Rzepak który już wybił w pęd popękał
 6. Qwerty1

  Rzepak

  Dzisiaj -2. Chłopaki jak myślicie rzepak da sobie radę. Zwarty zielony pąk
 7. Qwerty1

  Rzepak

  1 dawka azotu 8 marca. Teraz rzepak już zaczyna puszczać pąk. Jechać z drugą dawką czy czy czekać?
 8. Qwerty1

  Pszenica

  Czy ktoś z was stosował CCC razem z RSM wiosną na krzewienie w jakiej dawce i czy efekt był zadawalający ?
 9. Qwerty1

  Rzepak

  Co do mieszaniny caryx tebu to mysle o dwoch rzeczach. Po pierwsze dwie substancje grzybobojcze ktore mimo, ze sa z tej samej grupy triazoli uzupelniaja sie. po drugie efekt pienięzny 0,5 tebu i 0,25 caryx to nie to samo co 1 litr caryx. Oczywiscie dreszcz emocji przy kombinowaniu tez jest w tym uwzgledniony A i dawka wymslona oczywiscie przeze mnie dla rzepaku nie wiekszego niz 5-6 lisci. Przy wiekszym rzepaku nalezaloby zwiekszyc dawke caryxu dla zwiekszenia efektu skracania. A co do mocznika i mikro to po prostu slaby start rzepaku w tym roku brak azotu wyplukanego przez deszczowa pogode. Nie wiem czy taka ilosc cos moze zdzialac, ale sprobowac moze warto
 10. Qwerty1

  Rzepak

  Spali, wybuchnie czy nie zadziała?
 11. Qwerty1

  Rzepak

  Chłopaki czy mieszanina tebukonazol 0,5, caryx 0,25, siarczan magnezu 5kg, mocznik 10 kg, bor 2 litry, mikro, pyrinex 0,5l, leopard 0,7l w jednym oprysku ma sens? Rzepak 3-4-5 lisci.
 12. Qwerty1

  Pszenica

  Wczoraj skosiłem pszenicę. 450 kg polifoski 6 pod korzeń, 180N w rsm, system ochrony na grzyba soligor + falcon. Oczywiście mikro skracanie moddusem insekcyd na skrzypionkę i mszyce. Przewidywany plon 7 ton z ha. Po wczorajszym skoszeniu i zwarzeniu wyszło 4,3t z ha!!!!!!
 13. Qwerty1

  Pszenica

  Ja wrócę jeszcze do mieszanin oprysków. Chciałbym się poradzić co ze sobą można mieszać, żeby nie zaszkodziło. A mianowicie czy fungicydy można mieszać z herbicydami i regulatorami wzrostu i co z nawozami mikro i siarczanem magnezu. Jakie stosujecie mieszaniny żeby jak najmniej wjeżdżać w pole?
 14. Qwerty1

  Pszenica

  A dlaczego uważasz, że Soligor będzie zły na pierwszy strzał? Trzy substancje Tebukonazol, Spiroksamina, Protiokonazol i cena nawet przystępna
 15. Qwerty1

  Pszenica

  Mam pytanie. Chciałbym zrobić oprysk w pszenicy gdzieś tak w okresie BBCH 31 mam zamiar Soligor + Moddus + CCC + Mustang 306 SE + siarczan magnezu + mikro + adiuwant. Podpowiedzcie mi proszę co mogę ze sobą zmieszać tak żeby było jak najmniej oprysków?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...