rusek
Members-
Liczba zawartości
10 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Reputacja
0 NeutralConverted
-
LOCATION
Ostrołęka
-
OCCUPATION
Rolnik
-
AOL
8623639
-
rusek obserwuje zawartość → Ciągnik Władimirec T-25., Przejęcie gospodarstwa, Ciągnik władimirec T-25 i oraz 1 inny
-
Mi akurat nie przysługiwała premia dla młodego rolnika
-
Dzięki za informację no to trzeba będzie iść i zmienić ten plan. A o jaką płatność ci chodzi bo bezpośrednia to chyba rusza dopiero od marca składanie wniosków
-
plan to sporządzałem sam
-
Potzrebuje porady, a mianowicie jak przejmowałem gospodarstwo od ojca ktury przeszedł na rentę strukturalną w planie rozwoju gospodarstwa napisałem że będę chodował bydło na opasy ale sie nie opłaca i postanowiłem spowrotem wrucić do produkcji mleka czy nie będę miał z tego powodów problemów???
-
no dzięki wam zobacze te zaworki
-
No dzięki wam za podpowiedzi sprubuje z tym zaworkiem i zobaczymy!!
-
ale w wężyku co ciągnie paliwo jest ropa tylko pompa chyba pusta
-
Witam Może ktoś z was wie czemu jak chce zapalic władka to musze pompować pompką ropę. Nawet jeśli postoi z godzinę to też trzeba pompować.
-
WITAM!!! Mam problem z swoim władkiem gdy chcę go zapalić to muszę go pompować pompką nawet jeśli zapali to dłuższy czas aż wejdzie na obroty. Postoi z godzinę i tak samo musze pompować mam już dość takiej roboty!!!! Może ktoś mi pomuc czego to jest wina pompy???
-
WITAM!!! Mam problem z swoim władkiem gdy chcę go zapalić to muszę go pompować pompką nawet jeśli zapali to dłuższy czas aż wejdzie na obroty. Postoi z godzinę i tak samo musze pompować mam już dość takiej roboty!!!! Może ktoś mi pomuc czego to jest wina pompy???
