witam chce przerobić oborę i wstawić ruszta na korytarzu gnojowym i mam kilka pytań ; Czy maty legowiskowe zdają egzamin? co ile lat bym musiał zmieniać maty? czy lepiej zamontować zgarniacz? bo niestety dotychczas murze wyrzucać obornik ręcznie. dzięki za informacje pozdrawiam.