Skocz do zawartości

kokobongo

Members
 • Liczba zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Cz w tej POLSCE kiedyś skączy się kombinatorstwo? Sawicki nic nie zrobi aby nam Gęsiarzą było lepiej.Wątrubki to biznes na wielką skale ale we Francji .Nikt z góry nie ruszy tyłka po wątrubke z naszego ptaka. Może my na dole zróbmy coć w tym kierunku a możemy wiele. Za zarodek płacą mi 5zł netto.KOLEDZY co zrobić ze spadającym zapłodnieniem jaj . Z 87% na 80% w ciągu dwuch tygodni.Macie jakieć lekarstwo. Tak myśle czy czasami mam za malo cynku w paszy. Gęsiory dobrze kryją (wnioskuje z obserwacji stada) Zawsze miałem w marcu tędencje wzrostu znieśonych jaj i zapłodnienia.Z góry dziękii za porady.
 2. Ja odstawiam jaja 28 01 a ceny za jajo jeszcze nieznam Gąski się super niosą . Jeżeli ANIPOL zapłaci po 4,80-4,90 netto za jajo biologiczne to przy zaplodnieniu jaj na poziomie 85% cena to za każde jajo dostarczone do wylęgarni powino się otrzymać cenę 4,10 netto. Ja szacuje że odstawie 35000 sztuk. Tagrze niejest zle lecz mogło by być lepiej .DREX kup poidła automaty dzwonowe u HODOWCY.PL .
 3. Witam w nowym Roku Z moich doniesien prasowych wynika że gęsi zarodowej będze mało ponieważ kołuda w tym sezonie wprodukuje tylko 90 000 piskląt a zapotrzebowanie jest na 120 000 szt. do tego dochodzi wysoka cena za sztuke Tagrze wszystko będze wiadomo już w maju powodzenia.
 4. ja kupiłem pol-mot h 10014 niby to waltra a ktoś ma taką ?
 5. Cieście się że macie za jajo 3,9 .W pomorskim jojo 3zł i my mówimy że mamy tyły. A Ci co chodują trzode- To dopiero mają tyły. Jedno zdanie do szefów ZD. LUDZE my musimy inwestować ,tylko z czego. Wasz interes to też nasz interes.Pamiętajcie o tym!!!!!!!
 6. Dronio masz racje że 3 raz dołożymy do produkcji
 7. Niemcy jak nie chcą gęsi to niech jedzą świńskie dioksyny.Ja gęsi skubałem-skubie i będe skubał .A jak to się komuś nie podoba to niech sobie ogoli jaja.Włoski mu odrosną tak jak GĘSI PIÓRA. Pozdrawiam :oops:
 8. kokobongo

  Wszystko o Ursus C-360

  kupiłem Mitasa i dotego nowe obręcze koleś wlkanizator załorzył je jako bezdrdkowe czli - dędka. Koszty=OPONY z montarzem 1890brutto+obręcze 700brutto
 9. Koledzy Gęsiarze ! Ci którzy mają zboże kupione w żniwa to wyjdą na 0 przy 8,50 ,a Ci którzy kupią teraz to dołorzą z babcinej renty Jak u was niosą się gęsi , u mnie super.
 10. kokobongo

  Wszystko o Ursus C-360

  TEMKE ostrowski ryknoł mi cene 560zł jest jakś gość pod Kołobrzegiem [wiadomość z Agromy] niewiem czy dobry. Zamierzam kupić nowe opony na tył JAKIE kupić mitasa BKT Alians petlas czy kormoran.
 11. Noto tuczarze muszą negocjować cene netto około 12zł żeby za jajo wyszło 3,60 netto .owies po 1000zł to przesada bo gotowa pasza kosztuje w granicach 1300 provimi Łobez , super odchowują sie gęsięta naniej.
 12. kokobongo

  Wszystko o ciągnikach Farmer

  Pozwole się wtracić. Kleś z wiochy ma farmera z turem silnik mmz .psują mu się drobiazgi.Orze nim pługiem 5*35 i daje radde . tura używa codziennie bo ma dóżo krów targa kiszone baloty siano kiszony i obornik ciagnk ma 4 lata kiedyś podczepilśmy mojego oweruma obrotowy 4 skiby niedał rady ruszyc go ziemi.
 13. Szczęsliwi posiadacze sprzętu z ZSRR ja chcę kupić bialorusa 952/3 związku z tym doradcie czy warto wydać 85000zł na tego GNIOTSIA NIE ŁAMIOTCIA.
 14. kokobongo

  Wszystko o Ursus C-360

  Paliwo to ja kupuje w hurcie w orlenie i niema problemu.Gdzie naprawić pope wtryskową w okolicach Koszalina.BO w mojej 60ce jest już chyba wyjechana.Macie jakiś domowy sposób na ustalenie czy pąpa jest dobra czy zla
 15. Drex a Ty po ile sprzedarz swoje jaja może 6zł albo 10zł HELMUT JEST HYTRY i nieda za kilo gęsi 4euro woli żreć banany z afryki.Tagrze niema co marzyć o wysokich cenach .Mam 600km do bielska więc nie przyjade.A reszta niech wezmie ze sobą po kilkanaście jaj, będzie fajnie.Leper na blokady dróg brał gnojówke w worrczki i rzucał w policje .PISKLE W KŁUDZE ma kosztować 31zł a nawet 36zł to kto nowy wstawi gęsi do reprodukcji???
×
×
 • Dodaj nową pozycję...