Skocz do zawartości

mal

Members
 • Liczba zawartości

  197
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez mal


 1. piszecie o złych paszarniach a może zaczniemy wymieniać te dobre niech hodowcy nie mają problemów i zacznijmy wymieniać pozytywne opinie bo przecież powinniśmy być dla siebie wreszcie rzyczliwi i zacząć dbać o wspólne przetrwane , pomagać sobie bo jeśli nie zaczniemy my się szanować to firmy rzerujące na nas nie uszanują nas !!!!pozdrawiam


 2. Witam czy ktoś może wydać opinię na temat ubojni w Tomaszowie Mazowieckim? jak waga ,klasyfikacja, itd. czy wskazana wizyta hodowcy na ubojni? proszę o podpowiedź


 3. Już mnie wkurzają oszuści co na samochodzie okradają nas bez skrupułów czy kury po 3,50 czy po 4,00. Warze na wadze elektronicznej a kwit z ubojni jest mniejszy o 400 -600 kg. I co ???bo my nie mamy co robić tylko pilnować całą noc na ubojni ? Co wy na to?? Czy stosował ktoś kiedyś w-z i podpis kierowcy ?? czy to na ubojniach akceptowali?


 4. Może hodowcy wreszcie ktoś napisze aktualne ceny bo tylko głupota tutaj góruje ja dziś zdawałem 4,30 ale to wyjątkowo Wieluń a co słychać uWyrębskiego??


 5. Czy ktoś może coś powiedzieć o ADROsie podobno wrócił P.Zurek i ostro pracuje nad pozyskaniem hodowców obiecuje bardzo dobre warunki, dobre ceny i uczciwe w a g i może nareście zrozumiał że nie uczciwe ważenie to na krótki czas,no ale zobaczymy,niektórzy hodowcy przekonali się jak to jest .

   

  ja odsawiłem w lutym do nich pierwszy raz i ostatni!!


 6. Witam. Mam zamiar postawic w tym roku kurnik na 40 tys brojlerow i mam pytanie czy opłaca sie wejsc na Vat?

   

   

  Hehehehehe, jeszcze nie widziałem żeby ktoś wchodził na Vat. Musi to być niesamowite przeżycie .... -:)

   

   

  tak opłaca się ,poradź się jeszcze księgowej


 7. WITAM

  JESTEM MLODYM HODOWCOM, SZUKAM DOBREGO WETA OD DROBIU, CALY KRAJ, MIESZKAM W POLUDNIOWO WSCHODNIEJ WLKP. PROSZE O POMOC

  podam Ci namiar na super dobrych i przede wszystkim nie drogich. bo jak widze doktora co z góry zakłada ze na 20000 kujrczaków do niego 15ooo zł to mnie teafia. ja mam doktora co podaje tylko to co konieczne i wcale nie przesadza!!


 8. to, że Tobie nie wyszło na Piaście nie znaczy, że jest to norma....ja wiem o rewelacyjnych wynikach uzyskiwanych przez hodowców na ich paszy( Piast Lewkowiec)...pozdrawiam
  nie zciemniaj paszowcu!!!

 9. Przedstawiciel ci powiedział? Dolar zdrożał ,ale surowiec staniał Kukurydza spada ostro,pszenica 600zł a pasza 1500 Są owce trza je strzyc.I tak z każdej strony Z jednej wylęgarnia z drugiej paszarnia z trzeciej ubojnia,z czwartej wetrynaria I wszyscy kostki,nierdzewki,biura,trawniczki,klombiki itp tylko dymany z każdej strony hodowca zarzuca cementem odpadający tynk z elewacji,podpiera walące się ogrodzenie i chodzi w błocie po kolana na placu i tyra sam w gnoju ,podczas gdy inni siędzą w wygodnych biurach a sekretarka w krótkiej spódniczce parzy im kawę.Kiedy się obud izicie?

  i co na to byś poradził medox ?? to że tak jest to wiemy ale może by poradził coś w tym kierunku skoro tak piszesz


 10. Na Tasomixie ponoć spożycie po 2kg i więcej, Provimi truje kury,Dossche to od zawsze mokro i 2kg spożycie,na De Heus ponoć nie rośnie na końcu w ogóle.

  Jest ktoś kto robi jeszcze dobrą paszę? 1500 przytulić za tone to każdy potrafi

   

  medox co Ty piszesz? provimi ma dobra pasze!!!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...