Skocz do zawartości

CHUDY

Members
 • Liczba zawartości

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. CHUDY

  Groch

  i czym oczywiście
 2. CHUDY

  Groch

  witam. kiedy pryska się groch od robaka i kiedy?
 3. CHUDY

  Ceny piskląt

  jaka jest cena pisklaka nastawianego w tym tygodniu brutto dziękuje
 4. CHUDY

  Ceny piskląt

  cena pisklaka nie gwarantuje jego jakości .reprodukcja placze a brojlerzyści nie wychodzą od weterynarza.
 5. CHUDY

  Ceny jaj wylęgowych mięsnych

  Jaki masz pomysł aby nie być frajerami?
 6. CHUDY

  Ceny jaj wylęgowych mięsnych

  Jola.podałem cene pisklaka i spodziewałem się odpowiedzi.Jeszcze raz zapytam.Płace za pisklaka 1,32 ,wylęgarnia twierdzi że zarabia 2gr.Pytanie,czy nie zostaje już nic aby pokryć pełny koszt twojej produkcji ?
 7. CHUDY

  Ceny jaj wylęgowych mięsnych

  Średnia cena pisklaka bez szczepień: 2009r - 1,31 zł 2010r Ip -1.30 zł 2010 IIp -1.27 zł 2011 Ip - 1.32 zł Nie twierdzę , że z powodu ceny pisklaka moja produkcja bywa nieopłacalna choć jest to istotny element.Podiąłem temat znany wszystkim zainteresowanym.Koszta rosną dla każdego ogniwa naszej działalności,nie musimy się do tego wzajemnie przekonywać.Cały widz polega na sprzedarzy towaru.Brojlerzysta jest na końcu tego ogniwa.I co? II półrocze do lutego 2011 pracowaliśmy dla paszarni ,wylęgarni ict.A jak z repro? Czy twój dochód był na minusie?Wygląda na to ,że robimy krok do przodu i dwa do tyłu.Nie spierajmy się czyja praca jest z ważniejszej bajki. Jedni bez drugich nic nie wskórają.Nie jestem osobą, która godzi się na ten stan żeczy ,robie co w mojej mocy jak znaczna większość chodowców.Jednak na dziś mam do wyboru wstawiać bądź nie bo dokładać już nie ma z czego.Dziękuję za pani zaangażowanie w pracę związku. Pozdrawiam CHUDY
 8. CHUDY

  Ceny jaj wylęgowych mięsnych

  za pisklaka na dzień dzisiejszy to 1,32 do zaplacenia dla mnie to drogo .pytalem kto zarabia repro nie wylegarnia 2gr wiec kto?piskleta sa coraz gorszej jakosci wymagaja dodatkowych szczepien i nie jest to tylko moja ocena.droga Jolu nie godzimy sie na taki stan rzeczy i mamy dwa wyjscia wstawiac badz nie.
 9. CHUDY

  Ceny jaj wylęgowych mięsnych

  wylegarnia twierdzi ze nic nie zarabia wniosek z tego wszyscy pujdziemy na bezplatny
 10. CHUDY

  Ceny jaj wylęgowych mięsnych

  za pisklaka ross 308 bez dodatkowych szczepien zaplacilem1,31 dla brojlerzystow to drogo ,jak to sie ma do ceny jaja kto teraz zarabia?
 11. CHUDY

  Ceny jaj wylęgowych mięsnych

  jola1 zrozumiałem dobrze,posty na cenach czytam i też uważam na jednym wózku jedziemy.wielu z nas nie tylko lamentuje ale próbuje układać się z paszarniami ,wylęgarniami ale to one najczęściej dyktują warunki i nie koniecznie idzie to w parze z jakością.Małe ubojnie nawet teraz kiedy brakuje kurczaka nie są zainteresowane umowami a duże zakłady ubojowe a i owszem ale na ich warunkach.najwyrażniej hodowcy z repro mają większą siłe przebicia a brojlerzyści nie.
 12. CHUDY

  Ceny jaj wylęgowych mięsnych

  Nie ładnie !Co znaczy brojlerzyści krzyczą, lamentują , nie mają świadomości ? Domagamy się ceny za kg brojlera , która pokryje koszta (szeroko rozumiane bo amortyzacja to też koszt)i zysku czyli zarobku. Myślę że też tak to rozumiesz i do tego dążysz chociażby w swojej pracy w Związkach.Jeśli nie to muszę się nad czymś zastanowić. Pozdrawiam
 13. CHUDY

  ubojnia

  jak sie handluje z Animex opole nie tylko obecnie
 14. CHUDY

  zrzeszenia

  i tędy droga ale takich ubojni nie ma
×
×
 • Dodaj nową pozycję...