Skocz do zawartości

Pgroup

Members
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • AOL
  24604709
 1. Pgroup

  Kukurydza

  to nie przepłaciłem za Lumax. Próbuję jeszcze WingP - ciekawe jak wyjdzie. Sianie się rozpoczeło, ale nie wszędzie da się wejść.
 2. Pgroup

  Kukurydza

  Po ile macie Lumax? I czym planujecie przed wschodami?
 3. Pgroup

  Pszenica

  Jak najbardziej widziałem Carambe w sklepie. Takze jest do kupienia.
 4. Pgroup

  Kukurydza

  Szopen ile stosujesz Lumaxa? Bo słyszałem, że na piachach w dogodnych warunkach wilgotonosci dawke obnizaja do 2.5-3l/ha i jest ok. Guardian był spoko, ale słyszłem też o tym WING P, że wychodzi podobnie cenowo tylko nie u wszystkich działał dobrze.
 5. Pgroup

  Kukurydza

  Kukurydza będzie w cenie - pewnie na poziomie 700-800 sucha i 400-500mokra. Tak szybko USA i południe EU nie odbuduje zapasów, a popyt jest. Import z ameryki południowej może obniżyć cene, tam żniwa trwają. A tak na prawdę to nie wiemy jaki będzie nadchodzący sezon - dużo zależy od pogody. powiedzcie zna ktoś z Was srodek WING P? (doglebówka w kukurydzy)
 6. Pgroup

  Kukurydza

  kukurydza kukurydza - a jak kukurydza poleci o beda płakać. Jak zawsze u nas - jak coś się opłaca to każdy sieje, sadzi. Cena leci to każdy przerzuca się na coś innego. Zostają tylko wytrwali. Ja sieje kiszonkowe to inna bajka. A co do popytu na nasiona w tym roku - to raczej nie wierze w 2-3 krotną sprzedaż nasion bo tyle to ich nie ma na rynku .
 7. Pgroup

  Kukurydza

  Prestige stosują zazwyczaj na zagrożonych stanowiskach. I chyba sprawdzi się jezeli chodzi o ochrone przed dzikami. dziś uzysakałem taką informację. Ciekawi mnie tylko czy to nie wpływa na wschody.,ale chyba coś za coś. LG 2244 - stara odmiana doś stabilna w plonowaniu, udaje się na słabych glebach. O ile pamietam to rejestracja w 1998 roku. Znam osoby co ją siali i chwalą - w porownaniu do innych jest chyba najtansza z oferty LG. PR39F58 - udaje sie nawet na słabych stanowiskach, gdzie brakuje okresowo wody. Spotkałem się z opinią że ma problem z oodawaniem wody, ale tak to ją chwalili.
 8. Pgroup

  Kukurydza

  Imidachlopryd 120 g/l Pencykuron 250 g/l - prestige forte. imidachlopryd - 140 g/l pencykuron - 150 g/ - stary prestige imidachlopryd - 200 g - nuprid 200 Kolega mowił, ze zaprawia prestige w proporcji 1 L + 1L wody / 100kg ziarna i wrony tego nie biorą. Przynajmniej nie na duża skale.
 9. Pgroup

  Kukurydza

  Zaprawiał ktoś kukurydzę prestige? Jakie proporcje. Jak to się ma do rolnic, pędraków i krukowatych? Pozdrawiam
 10. Pgroup

  Kukurydza

  Nie znam tych odmian. Jeżeli chodzi o Pioneera to może potem okazać się, ze przyjęte zamówienie nie bedzie z czego realizować albo na koniec sezonu handlu nasionami nagle w cudowny sposob wszystkie odmiany będą dostępne.
 11. Pgroup

  Kukurydza

  Z Pionierem jest problem - w tym roku wyjątkowy z oczywistych wzgledów. Chyba z kukurydza z innych firm nie jest tak zle, ale może najpopularniejszych zabraknąć. A jak ceny? Dużo do góry?
 12. Pgroup

  Pszenżyto

  U mnie nawet te zle wyglądające zaczynają sie ruszać.,
 13. Pgroup

  Kukurydza

  No mam propozycję z jednej firmy Lumax po 53zł/L - też opakowanie 200litrów.
 14. Pgroup

  Kukurydza

  Jak ciepłe bułeczki - no dobra cena., ale ja wiem czy aż taki popyt mają, no chyba ze to ostatnie 200 L.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...