Skocz do zawartości

Pgroup

Members
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Pgroup

 1. Pgroup

  Kukurydza

  to nie przepłaciłem za Lumax. Próbuję jeszcze WingP - ciekawe jak wyjdzie. Sianie się rozpoczeło, ale nie wszędzie da się wejść.
 2. Pgroup

  Kukurydza

  Po ile macie Lumax? I czym planujecie przed wschodami?
 3. Pgroup

  Pszenica

  Jak najbardziej widziałem Carambe w sklepie. Takze jest do kupienia.
 4. Pgroup

  Kukurydza

  Szopen ile stosujesz Lumaxa? Bo słyszałem, że na piachach w dogodnych warunkach wilgotonosci dawke obnizaja do 2.5-3l/ha i jest ok. Guardian był spoko, ale słyszłem też o tym WING P, że wychodzi podobnie cenowo tylko nie u wszystkich działał dobrze.
 5. Pgroup

  Kukurydza

  Kukurydza będzie w cenie - pewnie na poziomie 700-800 sucha i 400-500mokra. Tak szybko USA i południe EU nie odbuduje zapasów, a popyt jest. Import z ameryki południowej może obniżyć cene, tam żniwa trwają. A tak na prawdę to nie wiemy jaki będzie nadchodzący sezon - dużo zależy od pogody. powiedzcie zna ktoś z Was srodek WING P? (doglebówka w kukurydzy)
 6. Pgroup

  Kukurydza

  kukurydza kukurydza - a jak kukurydza poleci o beda płakać. Jak zawsze u nas - jak coś się opłaca to każdy sieje, sadzi. Cena leci to każdy przerzuca się na coś innego. Zostają tylko wytrwali. Ja sieje kiszonkowe to inna bajka. A co do popytu na nasiona w tym roku - to raczej nie wierze w 2-3 krotną sprzedaż nasion bo tyle to ich nie ma na rynku .
 7. Pgroup

  Kukurydza

  Prestige stosują zazwyczaj na zagrożonych stanowiskach. I chyba sprawdzi się jezeli chodzi o ochrone przed dzikami. dziś uzysakałem taką informację. Ciekawi mnie tylko czy to nie wpływa na wschody.,ale chyba coś za coś. LG 2244 - stara odmiana doś stabilna w plonowaniu, udaje się na słabych glebach. O ile pamietam to rejestracja w 1998 roku. Znam osoby co ją siali i chwalą - w porownaniu do innych jest chyba najtansza z oferty LG. PR39F58 - udaje sie nawet na słabych stanowiskach, gdzie brakuje okresowo wody. Spotkałem się z opinią że ma problem z oodawaniem wody, ale tak to ją chwalili.
 8. Pgroup

  Kukurydza

  Imidachlopryd 120 g/l Pencykuron 250 g/l - prestige forte. imidachlopryd - 140 g/l pencykuron - 150 g/ - stary prestige imidachlopryd - 200 g - nuprid 200 Kolega mowił, ze zaprawia prestige w proporcji 1 L + 1L wody / 100kg ziarna i wrony tego nie biorą. Przynajmniej nie na duża skale.
 9. Pgroup

  Kukurydza

  Zaprawiał ktoś kukurydzę prestige? Jakie proporcje. Jak to się ma do rolnic, pędraków i krukowatych? Pozdrawiam
 10. Pgroup

  Kukurydza

  Nie znam tych odmian. Jeżeli chodzi o Pioneera to może potem okazać się, ze przyjęte zamówienie nie bedzie z czego realizować albo na koniec sezonu handlu nasionami nagle w cudowny sposob wszystkie odmiany będą dostępne.
 11. Pgroup

  Kukurydza

  Z Pionierem jest problem - w tym roku wyjątkowy z oczywistych wzgledów. Chyba z kukurydza z innych firm nie jest tak zle, ale może najpopularniejszych zabraknąć. A jak ceny? Dużo do góry?
 12. Pgroup

  Pszenżyto

  U mnie nawet te zle wyglądające zaczynają sie ruszać.,
 13. Pgroup

  Kukurydza

  No mam propozycję z jednej firmy Lumax po 53zł/L - też opakowanie 200litrów.
 14. Pgroup

  Kukurydza

  Jak ciepłe bułeczki - no dobra cena., ale ja wiem czy aż taki popyt mają, no chyba ze to ostatnie 200 L.
 15. Pgroup

  Kukurydza

  dzisiaj zamawiałem Lumax, wyszedł niecałe 51 zł za litr ale w beczce 200l. a z jakiej to firmy?
 16. Pgroup

  Pszenżyto

  może dlatego, że jest to odmiana krótkosłoma.
 17. Pgroup

  wysiew saletry

  Ja bym siał, szczególnie tam gdzie po całkowitych roztopach nie da sie wjechać.
 18. Pgroup

  Pszenżyto

  U mnie Borwo i nie jest zbyt efektowne ale pozno siane i widzę, że da sobie radę. Próba zrobiona - rośnie więc nie będzie tak zle.
 19. Pgroup

  RSM 32

  RSM 32 za 1050 netto, mazowieckie - dobra cena?
 20. Pgroup

  Pszenżyto

  To u mnie huzar proponują po 130zł 1l/ha. Lancet ok 140zł/ha.
 21. Słuchajcie jak kształtują się ceny śor w waszych regionach? Poszło mocno w górę? Interesuje mnie cena gurdianu, huzar, Tomigan, bumper, Lumax, Lancet i chwastox extra, gallup?
 22. Pgroup

  Pszenżyto

  Powiedzcie jak u Was cena środków? Poszło mocno w górę? Jak Huzar activ, słyszałem że Lancet teraz w modzie? Po ile u was? Pryskał może ktoś kiedyś mieszanką Tomigan+Protugan? Pozdrawiam
 23. Pgroup

  Kukurydza

  Po ile u Was Guardian, lumax i inne środki na kukurydzę? mocno poszło w górę?
 24. Pgroup

  Żuk czy polonez

  Witam,. Co się kalkuluje lepiej kupić? - żuka skrzyniowego czy poloneza tracka - potrzebny do obsługi małego gospodarstwa - coś przywieść - coś zawieść .,
×
×
 • Dodaj nową pozycję...