Skocz do zawartości

Alutkaa

Members
 • Liczba zawartości

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Alutkaa

  Alutkaa

  Szaleństwo Prezesa Federacji !!! Niesłychana rzecz się stała Federacja (FHDiPD) oszalała Nowy członek Funduszu Promocji Doznał tak wielkich emocji Tak się przejął swoją rolą Że go chyba wy.....lą !! Sieje zamęt i niezgodę A przecież to : ,, młyn na wodę" Dla przetwórców, przedsiębiorców Którzy rządzą tym Funduszem (FPMD) Większa kasa,, im" zostanie Na ich potrzeby, działanie A hodowcom: Do widzenia!!! Nie szkolenia i festyny Do roboty s.....ny !!! Tego przecież się domaga Nie jakaś Krajowa Rada Lecz Pan Prezes Federacji ,, By nie dawać już dotacji Na szkolenia dla hodowców Lepiej wspomóc przemysłowców'' UBECKIE metody stosuje wciąż PZZHiPD szkaluje !!!
 2. Alutkaa

  Wszystko jest polityką

  Gdy choroba Cię dopadnie Nie chodż teraz do doktora Lepiej poradż się znachora Bo nim lekarz z aptekarzem Koszt wyliczą, rząd przekaże I tak wyjdzie im za drogo Leczyć już , nie będzie kogo Może właśnie o to chodzi Niech zostaną, zdrowi , młodzi Po co w chorych inwestować Trzeba w Unii zaszpanować Tam pieniędzy też potrzeba Lepiej leczyć Włocha , Greka Polak sobie niech poczeka Bo bogatszych wspierać trzeba Ich nie może dotknąć bieda Poziom życia spaść nie może Polski rząd w tym dopomoże !
 3. Alutkaa

  Wszystko jest polityką

  Choć świat bardzo prze do przodu Wszystko pędzi , wciąż się zmienia Ja dla Wszystkich w Nowym Roku Tradycyjne ślę życzenia Aby miłość, uśmiech , radość Nie tylko od święta była A życzliwość oraz spokój Tak na stałe zagościła W naszych domach, w naszej pracy Tego życzę Wam Rodacy !!!javascript:emoticon(':D') Alutkaa
 4. Alutkaa

  Wszystko jest polityką

  Wpadła myszka do kurnika Zatańczyła w nim walczyka Kilka dni tam zabawiła Salmonellę zostawiła Przyszedł Doktor Powiatowy Pobrał próby podeszwowe Wynik ,, plus " opublikował I hodowcę zbankrutował Wnet poszedł do następnego Zbankrutuje, co setnego I nie można z tego kpić Jeden procent musi być !!!
 5. Alutkaa

  Wszystko jest polityką

  Mamy powrót do przeszłości Żadnych wniosków wyciągania Ni nauki pobierania Historia kołem się toczy Gdy jest żle Jest chęć jednoczyć Gdy już lepiej , zapomnienie Niepotrzebne zjednoczenie Wtedy każdy sobie sam Inteligent, czy też cham !!!
 6. Alutkaa

  Wszystko jest polityką

  Duży kryzys, wielka bieda Komunizmu tu potrzeba ? Bo już wielka Ameryka Do Chińczyka się przytyka Lecz Europa też w potrzebie Bez pomocy się pogrzebie Chińczyk dużo kasy ma Może trochę im też da Mao w grobie się przewraca Nie na próżno jego praca Drwi w zaświatach ,,Ej Zachodzie Dzisiaj skosy są już w modzie A siła żółtego rodu Jest ratunkiem dla Zachodu "!!!
 7. Alutkaa

  Wszystko jest polityką

  Polityka w życie wnika Nie ma dnia bez - polityka Powyborcze poruszenie Znów Palikot jest na scenie Ryszard Kalisz się obraża Ja ! Na końcu korytarza ? ! Ziobro, chodzi wciąż zdziwiony Dobrze, że ja nie mam żony Oj, uwaga córki, matki Agent Tomek zmienił gatki CBA go nie obchodzi Teraz w Sejmie chce uwodzić Biedroń cienkim głosem krzyczy Wreszcie mniejszość się tu liczy Mniejszość, wielką siłę ma Chcemy ślubów, kto nam da ? ! Pani Anna to kobieta ? Choć nie całkiem Transwestyta ? Teraz chwali się innością I pozycją i przeszłością Premier z tajemniczą miną Kombinuje ze Schetyną Z SLD, czy PSL-em ? Czy z Pawlakiem, czy z Milerem ? Ale wszystko w swoim czasie Wkrótce , dowiesz się głuptasie.
 8. Alutkaa

  Wszystko jest polityką

  Kto tu rządzi ?! Świecą gwiazdy, świecą Na unijnej fladze One pokazują, kto ma teraz władzę Niech ministra i premiera Duma z rządów nie rozpiera Bo Bruksela z urzędami Większą władzę ma nad nami Tam ustawy ciągle tworzą Komu zechcą to dołożą Sypną kasą, albo batem Dziś urzędnik rządzi światem !!!
 9. ,,WSZYSTKO JEST POLITYKĄ" Alitkaa & Jędrulaa - motto- Choć ktoś nie chce o niej słyszeć Gardzi, ,, nią"" i jej unika ,, Ona '' i tak Cię dopadnie Bo to wszystko polityka.
 10. Alutkaa

  Żeldrob na prezessa

  Uwaga na obce jaja ! Zachłysnęli się tanizną Zresztą nie jest to pierwszyzną Jaja ,, skądś tam " sprowadzali Tanim pisklęciem zwabiali I niektórzy się nabrali Tanie jest, więc kupowali A , że jakość tego licha Potem na kurniku kicha Czy z chytrości , czy z głupoty Część hodowców ma kłopoty.
 11. Alutkaa

  Żeldrob na prezessa

  Przedwyborcze poruszenie ! Już ruszyła karuzela Każda partia punkty zbiera Politycy już pracują Swego czasu nie marnują A, że taka to już moda Wieś odwiedzi , rękę poda Uśmiech pośle, coś zapyta I sympatia doń zdobyta Czy mężczyzna , czy kobieta Wspólne hasło im przyświeca ,, Nikt, nie może tyle dać Co ja mogę Wam obiecać "
 12. Alutkaa

  Żeldrob na prezessa

  ANORMALNE REALIA ! Czy w drobiarstwie tak być musi ?! Czy, nikogo to nie ruszy ?! Jak w brojlerze się polepszy W wylęgówce się popiepszy. Euro drogie- mięs nie zwożą Wyczekują ,chyba mrożą Eksport tylko się bogaci Nam i tak nie dużo płaci Jaja za to zewsząd zwożą Zarodówkę wnet rozłożą Rodzime stada wyrżniemy Drogie pisklę dostaniemy Z cukrem przykład tego jest Zniszczyć polskie, z Uni bierz ! Myślmy zatem, co tu zrobić Żeby wspólnie się obronić.
 13. Alutkaa

  Żeldrob na prezessa

  Chwilowa euforia ! Cena w górę podskoczyła W fermach radość zagościła Nie ma chęci jednoczenia Ni powodów do psioczenia Więc przysłowie tu Wam powiem Martwcie się kiedy jest dobrze Bo gdy się już pali Próżno kopać studnię Żeby coś ocalić !!!
 14. Alutkaa

  Żeldrob na prezessa

  Wspomnienia z PRL (22 lipca ) Lipcowe Święto srebrzyło kłosy Kładł się pokotem złoty łan żyta Kiedy drogami szła z wojskiem wolność I Manifestem Lublin rozkwitał Tętnił radością dzień Manifestu Sen o wolności w czyn się zamienił Czytano głośno słowo za słowem Dla ludu teraz Wolność i ziemia !!!! PS. A ludzie dali się na to nabrać.
 15. Alutkaa

  Żeldrob na prezessa

  Minister Wspólnoty ze Wspólnej ! Nasz Minister biedaczysko Podpisuje w Unii wszystko Bo z Angelą czy Sarkozym Trzeba jakoś się ułożyć W Niemczech problem z dioksynami Pomożemy ! Sieci mamy ! Czy niemieckie, czy francuskie W nich sprzedacie każdą tuszkę Każdą żywnościową paszę Rządzą tam, służby nie nasze W Anglii przecież nie da rady Oznaczona każda sztuka Klienta nikt nie oszuka A markety, swoje mają Obcych sieci nie wpuszczają Kryzys w Unii ! Mamy przecież wolę taką Trzeba pomóc nieborakom Rolnik w Grecji biedny jest Może pomóc Polska wieś Tylko siedem przyszłych lat Polski chłop mniej będzie jadł Bo Minister wielkiej cnoty Pracuje na rzecz Wspólnoty !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...