Skocz do zawartości

Siergiej

Members
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Siergiej

  Pomysł na biznes

  W mniejszych miasteczkach dobrze mógłby się sprawdzić na przykład punkt doradztwa finansowego. Wielu ludzi się na prowincji na tym nie zna, a zapotrzebowanie np. na kredyt na nowe auto czy jakieś maszyny rolnicze jest regularnie i będzie zawsze. I trochę teraz takich punktów doradztwa już widać. A np. Idea Expert daje ciekawe warunki partnerstwa, ze stroną www włącznie, i wtedy ryzyko rozkręcenia takiego biznesu jest nieduże, dużo mniejsze niż gdybyś miał coś budować od podstaw. Podobnie zresztą z kosztami.
 2. Siergiej

  Kredyt na dowód

  A przejdź się np. do Idei Expert albo zadzwoń do nich to nawet ktoś do Ciebie przyjedzie i zobaczysz jak to wygląda. Wiem, że kilka banków dawało taką możliwość. A zresztą jest jeszcze tam kredyt na oświadczenie do 9800 PLN, ze wstępną decyzją w kwadrans i okresem kredytowania nawet do 10 lat.
 3. Siergiej

  Kredyty dla rolników

  Ja brałem z pomocą IE na ciągnik, o tyle wygodne rozwiązanie było, że faktycznie dostałem sporo opcji do wyboru i mogłem wybrać najkorzystniejszą, a nie musiałem do tego biegać po każdym banku osobno po ofertę.
 4. Siergiej

  Rzeczywistość kredytów

  My ostatnio braliśmy na nowy ciągnik i też sie faktycznie wydawało, że w banku bezpośrednio może być problem, ale za pośrednictwem Idea Expert parę ofert do wyboru sie znalazło.
 5. No ja byłem na przykład mocno zdziwiony, że pojawiły się inwestycje i na Bemowie i na Wilanowie, czyli jakby nie patrzeć sporo lepiej niż daleka Białołęka. Dobrze, że deweloperzy spuścili trochę ceny, żeby się zmieścić w limicie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...