Skocz do zawartości

dentka17

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez dentka17

 1. dentka17

  Cielak-->byk

  Panowie macie może tabele czy coś innego z dawkowaniem śruty dla bydła mięsnego? np. od 2do 4 miesiąca 2kg/dzień. o coś takiego mi chodzi. Chce wyliczyć ile pujdzie mi sruty w ciagu dwóch lat. gdzie moge takie coś znaleźć?
 2. dentka17

  Cielak-->byk

  Witam A więc wie ktoś może ile kosztuje wyprodukowanie jednego cielęcia od kupna gdy ma 8 dni do wieku 20-24 miesiecy? Ile JEDEN cielak wypije preparatu mlekozastępczego ile zje Sruty ile zje siana, sianokiszonki, słomy ile potrzeba na ściele dla opasa i to wszystko od wieku 8 dni do dwóch lat. Ile zje sianokiszonki czy siana karmiąc go od 3-4 miesięcy przez cały rok a nie tylko zime. Jeśli ktoś mi poda to spróbuje obliczyc ile to kosztuje w moim rejonach i czy to by się opłacało kupując ciele nie mając pola i własnych pasz tylko wszystko było by kupowane. Mugłbym prosić jeszcze o dawkowanie paszy tresciwej sruty i QQ i objętościowej np. w wieku od 2 do 4 miesięc 4kg paszy na dzień i tak ze wszystkimi. Za wszystkie odpowiedzi dziękuje.
 3. gdzie sprzedajesz taką ilość królików? jakimi lekami szczepisz i przeciw jakiej chorobie.
 4. Brojler kurzy skąd dokładnie jesteś bo ja też z kaszub bytów.
 5. jak to by wyglądało jakbym chciał sprzedać co ubojni( nigdy nie sprzedawałem) na początek 200 sztuk a potem do 600? Trzeba by było zbadać mieso? coś jeszcze? Wzieli by takie ilości?
 6. jak to by wyglądało jakbym chciał sprzedać co ubojni( nigdy nie sprzedawałem) na początek 200 sztuk a potem do 600? Trzeba by było zbadać mieso? coś jeszcze? Wzieli by takie ilości?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...