Skocz do zawartości

miedziany1994

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. witajcie otóż mam problem z moim kombajnem a mianowicie strasznie cięzko pali i zapowietrza sie trzeba go co rano odpowietrzac zeby odpalic mało tego strasznie kopci tak jakby spalania nie było dobrego,oleju nie bierze, co to moze byc pomózcie
  2. witajcie otóż mam problem z moim kombajnem a mianowicie strasznie cięzko pali i zapowietrza sie trzeba go co rano odpowietrzac zeby odpalic mało tego strasznie kopci tak jakby spalania nie było dobrego,oleju nie bierze, co to moze byc pomózcie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...