witajcie otóż mam problem z moim kombajnem a mianowicie strasznie cięzko pali i zapowietrza sie trzeba go co rano odpowietrzac zeby odpalic mało tego strasznie kopci tak jakby spalania nie było dobrego,oleju nie bierze, co to moze byc pomózcie
witajcie otóż mam problem z moim kombajnem a mianowicie strasznie cięzko pali i zapowietrza sie trzeba go co rano odpowietrzac zeby odpalic mało tego strasznie kopci tak jakby spalania nie było dobrego,oleju nie bierze, co to moze byc pomózcie