Skocz do zawartości

Freek

Members
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

  • AOL
    31411801
  1. Witam nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale jak nie to prosze o przeniesienie. A tera do tematu mam 17lat w styczniu będzie 18lat. Od września idę do pierwszej klasy technikum rolniczego. Wiem wiem oblałem rok własna głupota tera bardzo żałuje. Ojciec chce na mnie przepisać w styczniu pole koło 10-12h razem z bydłem i trzodą. I tu pytanie czy tak można liczyć na dodatkowe dotacje z uni.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...