Skocz do zawartości

sylwex6

Members
  • Liczba zawartości

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

  • LOCATION
    Szczawa
  • OCCUPATION
    MECHANIK
  1. mógł by mi pan napisać w którym miejscu znajduje sie ten kanał do wolnego spływu oleju
  2. A mógł by pan mi napisać w którym miejscu jest ten kanał do wolnego przepływu oleju porosze o odp.?
  3. Dałem tą dzwigne w tył i w bok ale też próbowałem na inne sposoby a jeżeli problem tkwi w rozdzielaczu to co może być przyczyną co mogło się stać proszę o odp.?
  4. Witam mam pytanie co mogło się stać z podnośnikiem że nie da się go opuścić w a do góry podnosi co może być tego przyczyną
  5. Witam pytanie tak jak w temacie podnośnik c-330 nie chce zejść na dół a do góry idzie co może być tego przyczyną mało oleju czy coś innego?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...