Skocz do zawartości

P.leszkiewicz

Members
  • Liczba zawartości

    420
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez P.leszkiewicz

  1. A co tu pisać. Ceny totalne dno, żeby nie używać gorszych słów…. Wszyscy Znajomi włącznie ze mną, załamani sytuacja w drobiarstwie. Miejmy nadzieje, ze nadejdą lepsze czasy i to niedługo, bo naprawdę nie będzie z czego uzbierać na paszę 😞 hurt M -31 L -38
  2. slyszalem o tej cenie 🙂 powiem tak, współczuje osobom, które po tyle sprzedają....
  3. Witam ponownie :)) jak tam sytuacja w polskim drobiarstwie?
  4. Witam Jak tam sytuacja na rynku? Duża pakowania z okolic Żuromina znowu podniosła ceny w "skupie" nie jest źle jak nie nie sprzedaje w hurcie
  5. Ja mam taka od dłuższego czasu, a tylko dlatego, ze pomijam „handlarzy”. To Wy nie płaczcie, jak cena idzie do góry bo i tak swoje zarabiacie. W moim przypadku im cena zakupu wyższa tym większy zarobek. Stała marża zapobiega inflacji. To przyjedź do mnie, sprzedam Ci po 50gr. adres masz w googlu
  6. Ja mam taka od dłuższego czasu, a tylko dlatego, ze pomijam „handlarzy”. To Wy nie płaczcie, jak cena idzie do góry bo i tak swoje zarabiacie.
  7. A na jakiej podstawie wysuwasz takie przypuszczenia co? Liczyłeś mi koszty produkcji, ze uważasz, ze mi wystarczy? Uczciwa cena za jajko to średnio 35gr. [...]. P.Leszkiewicz 100% racji. Hmmm.... A to ciekawe dlaczego nie jest po 0,35gr? Ktoś sprzedaje w detalu po 0,29 a komuś nie opłaca się produkować za 0,34. A rozumiem, to pewnie te jaja z Ukrainy... A może z Marsa? Jajeczny, Twoje odpowiedzi nigdy nie były „lotne”, szkoda, ze prowadzisz biznes, a nie znasz jego podstaw. Wiesz co to nadprodukcja ? Czy to krajowa czy światowa? i co ma czyjaś sprzedaż po g.... cenie do kosztów produkcji? Jeżeli ktoś chce to niech oddaje za darmo, jego biznes. Ceny w górę L -28/29 M - 24/26 Takie są ceny w hurcie ( uprzedzam bzdurne komentarze )
  8. co we w weekend bierzecie, że co poniedziałek rano takie bzdury wypisujcie. Cena na ten moment jest bardzo uczciwa dla każdej ze stron. A na jakiej podstawie wysuwasz takie przypuszczenia co? Liczyłeś mi koszty produkcji, ze uważasz, ze mi wystarczy? Uczciwa cena za jajko to średnio 35gr. A Ty za swoje „handlowanie” najwyżej powinieneś dostać 3gr.
  9. A po co ma pisać po ile sprzedaje? Co zarobi to Jego i bardzo dobrze, bo łeb do interesów trzeba mieć. A niestety my producenci produkujemy za dużo i dokładamy do biznesu. A później wielkie narzekania na nasz los. Osoba zajmująca się handlem zawsze miała lepiej/łatwiej od producenta. Nikt nikomu nie każe produkować, a napewno nie w takich ilościach, ze musisz oddawać i dokładać.
  10. A jak z terminem płatności?
  11. Bez zmian Wszystko w górę to i cena jaj tez w górę pójdzie.
  12. Teraz pokazałeś jakim Ty jesteś producentem ))) w biznesie jestem bliżej lub dalej przez 40 lat, i powiem Ci, ze tak złe dla producentów nie było nigdy. Gdzie nie dzwonisz, z kim nie rozmawiasz, albo maja zmniejszona produkcje do minimum, albo zakończyli produkcje. W promieniu 20km ode mnie zamknęło się 5 ferm, a 4 kolejne się przymierzają do tego. Nie mów nam wiec proszę nic o prowadzeniu tego biznesu ok? Jajek na magazynie tylko dla stałego odbiorcy Ceny M 34gr. —-> L. 37gr. —> Hurtu się nie tykam, bo już dałem zarobić wszystkim dookoła.
  13. Gadasz głupoty. Na Żurominie skupują M po 31gr. , a L po 34gr. Ceny do góry, może w końcu troszkę odrobimy te 2 lata mordęgi. a moim zdaniem w du...e byłeś gó..o widziałeś i ciągłe bicie piany błahahahha na żurominie płacą 31 za m ? to chyba jeździmy na 2 różne żurki.... a tak poza tym cena stoi za m0.26 l 0.33 . Spytaj Żony może i byłem.... co za brak kultury..... a może dodam że Cie dobrze znam kolego ? bo nie raz od Ciebie brałem jajo..... i może pokaże jeszcze w jakich cenach oddawałeś hmmm ? Brak kultury? Człowieku, przeczytaj najpierw swój wpis, a później oceniaj innych. Wiele osób mnie zna, taki już ze mnie znany gość. Jeżeli masz się czym chwalić to wal. Taki biznes, ze nieraz trzeba oddawać po „groszach” żeby nie zostać z jajkiem. Bogu dzięki, ze skończyłem z „rozdawaniem” towaru.
  14. Gadasz głupoty. Na Żurominie skupują M po 31gr. , a L po 34gr. Ceny do góry, może w końcu troszkę odrobimy te 2 lata mordęgi. a moim zdaniem w du...e byłeś gó..o widziałeś i ciągłe bicie piany błahahahha na żurominie płacą 31 za m ? to chyba jeździmy na 2 różne żurki.... a tak poza tym cena stoi za m0.26 l 0.33 . Spytaj Żony może i byłem....
  15. Gadasz głupoty. Na Żurominie skupują M po 31gr. , a L po 34gr. Ceny do góry, może w końcu troszkę odrobimy te 2 lata mordęgi.
  16. Drogo M 0.23 L 0.26 Nic nie idzie.Wszystko stoi. Co to będzie co to bedzie. Pzdr Poprosze o namiary chętnie kupie w tej cenie.
  17. Maruda daj sobie spokój nie sposób ustosunkować się do tych bzdetów które piszesz Ale Yoyo ma racje, bo tak to wygląda. Próbujecie nam wmówić, jaki to sietny interes, chociaż g.... o nim wiecie ) gdyby był tak super jak mówicie, to już nie jeden handlarz otworzyłby swoją własna fermę. Prawda taka, ze ceny które proponujecie tj. 20gr za M i 28g. za L, to ceny które ledwo pokrywają koszty produkcji, a o zarobku nie ma tu mowy. Dlatego już niedługo zobaczymy się po tej samej stronie barykady P.s ponawiam ogłoszenie sprzedaży wyposażenia fermy + ładna zadbana odchowalnia na 20tys. niosek. Ceny: ( ceny hurtowe j.w. ) ( ceny detaliczne oczywiście zróżnicowane, odpowiednio wyższe )
  18. P.leszkiewicz

    Ogłoszenia

    Sprzedam klatki firmy TECHNO, na stado około 20.000 sztuk. W b. dobrym stanie, 5 letnie. info 888-501-500
  19. Sprzedam klatki firmy TECHNO, na stado około 20.000 sztuk. W b. dobrym stanie, 5 letnie. info 888-501-500
  20. Też bym tak chciał boje się, ze będzie jak zwykle. Cena pójdzie do 40gr. za L, i każdy napcha kur do obiektu ile tylko wejdzie. Obym się mylił. L - 32 M - 26 A jak jako byłoby po 16 gr. to detal by nie stał ? Stalby dokładnie tak jak teraz. Ruch na sklepach nie jest zależny od ceny jajka w hurcie. Taaaa w ogóle nie jest ważny. Tak samo nie jest wazny ruch w przetwórstwie, exporcie itd Yoyo serio może nie pisz nic bo to zakrawa już o komedie. Co w takim razie hurt robi z jajkiem? Wymienia między sobą aż później wywala palety do lasy jak to ostatnio było tutaj pisane ? Nie mogę z Ciebie stary. Właśnie dlatego wyhamowała cena bo Belgia wszystkiego nie wciągnie Te 4 mln. to po mojemu trochę za mało na taki wzrost na krajowym rynku. Coś się jeszcze wydarzyło o czym nie wiemy. Tak czy siak, opłaciło się zredukować obsady na lato. Dzięki temu wszyscy zarabiamy.Mam nadzieję że w przyszłym roku nie zje innych pazerność i wykażą trochę rozsądku jak to miało w tym roku miejsce.
  21. o proszę, jednak są tutaj normalne osoby. Większość się już rozpędziła w tych swoich teoriach do 0,32 za L, ale prawda że 0,28 plus słaby ruch skutkuje stabilizacja. 0,28 za L to bardzo uczciwa cena dla każdej strony. Heheh, ciekawe na jakiej podstawie piszesz, ze jest to uczciwa cena dla producenta??? Ty chcesz zarabiać na jajku 10gr., a producent ponoszący całe ryzyko wyprodukowania towaru, ma zarobić 3gr. ? Człowieku najpierw pomysl przed tym co napiszesz.
  22. Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo jak staniemy po drugiej stronie lady to dla mnie ty jesteś złodziejem kasując więcej niż inni. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. piękne podsumowanie Bo to jest „złodziejstwo” okradanie producenta z jego i tak g.... zarobku. Dołujcie ceny dalej, to cena podskoczy wcześniej i zostanie na dłużej. P.s ceny dno i tyle. Nie ma na koszty o odchowie nie mówiąc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...