Skocz do zawartości

RAFAŁ 21

Members
 • Liczba zawartości

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  POLSKA
 • INTERESTS
  wędkarstwo
 • OCCUPATION
  handel
 1. RAFAŁ 21

  Ogłoszenia

  KUPIĘ MAŁĄ SORTOWNICE DO JAJEK. MAM DO SPRZEDANIA JAJKA S WAGA WYTŁACZANKI 30 SZT 1.470-1.500.
 2. RAFAŁ 21

  SORTOWNICA

  WITAM KUPIĘ SORTOWNICE DO JAJ Z DRUKARKĄ LUB BEZ JEDNO LUB DWUTOROWĄ W DOBRYM STANIE INFORMACIĘ KIERUJCIE NA PRV.
 3. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  U MNIE W E-LECLERCU L30SZT 9.99ZŁ. TO JEDNAK CENA SPADA.REKLAMA NA CAŁYM MIEŚCIE POROZKLEJANA.I KTO TU JEST HIENĄ .
 4. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  ZAWSZE NAS ROZSMIESZYŁ JAKIMŚ DOBRYM KAWAŁEM .ZAPRASZAMY
 5. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  MYLISZ SIE BO MAM 15 GR ZMAGAZYNOWAŁEM JAJO JESZCZE W DOBRYCH CENACH I TERAZ NIE KUPUJE BO JEST MNIEJSZA SPRZEDAŻ PODWYŻKI DZIAŁAJA NA MOJĄ KORZYŚĆ NAWET JEST SPOKÓJ Z PODJAZDAMI Z TAŃSZYM JAJKIEM Z TWOJCH STRON jest cenaniemaceny.
 6. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  JAJKA BY SIE SPRZEDAWAŁY NAWET W CENACH OPŁACALNYCH DLA PRODUCENTA I HANDLARZA JEST TYLKO PROBLEM NISKICH CEN MARKETY PROMOCJE ŚWIĄTECZNE .WIEJSKIE NA WSI . I NAD PRODUKCJA JAJ ROBI SIE CIEPŁO I NA WSI KURA ZACZYNA NOSIĆ I ZAWSZE CURUSIA Z MIASTA DOSTANIE OD MAMUSI ZE WSI A JAZDA Z KURA PO WSIACH ZACZEŁA SIE NA CAŁEGO JAK TU HANDLOWAĆ BIEDRONKA SPRZEDAJE M10-4.99 .L10 5.99 . SŁYSZAŁEM OPINIE OD HANDLARZY ŻE MARKETY CHCĄ SIĘ POZBYĆ HANDLARZY I SKLEPIKÓW WTEDY ONI BĘDA DYKTOWAĆ CENY PRODUCENTOWI. SZANUJ ODBIORCĘ SWEGO BO MOŻESZ MIEĆ GORSZEGO .I TEGO CO PŁACI GOTÓWKĄ A NIE 90 DNI PRZELEW. NIC NIEDA TO NASZE PISANIE I TAK PISZECIE CENY INNE NIŻ SPRZEDAJECIE FAKTYCZNIE.PISZCIE PRAWDĘ .
 7. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  A MI SIE WYDAJE ŻE SKOCZEK JEST TERAZ LEPIEJ TRAKTOWANY NIŻ STAŁY ODBIORCA BO KAŻDY HODOWCA WIE GDY BEDZIE DOŁEK MOŻE NA NIEGO LICZYC ŻE ZAWSZE ZA JAKIES PIENIDZE JAJA OD NIEGO KUPI SAM PODJECHAŁEM NA FERME I DOSTAŁEM PROPOZYCJE KUPNA 40 PALET 2A PO 7GR POMOGŁEM MU TO SPRZEDAC I DZIĘKUJE MI ZA TO DO DZIS NIE JESTEM JEGO STAŁYM ODBIORCĄ ALE JAJKA TERAZ U NIEGO KUPIŁEM . ZNAM HANDLARZY SKOCZKÓW JAKOŚ TOWAR MAJĄ I TO W NISKICH CENACH .
 8. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  JA TAM JADĘ PO ZAKUP JAJ NA DELIKATESY 10 SZT 4.80 MAJĄ 7 SKLEPÓW TROCHĘ SIĘ KUPI DZWONIŁEM DO PRODUCENTA TO NIEMA POCO KUPOWAC NA FERMIE.EUROCASH 10SZT 4.80 NETTO OD MIZGIER CZĘŚĆ MOICH SKLEPÓW ZAŁADOWANYCH PO SUFIT TYMI JAJAMI A Z MOICH CEN SIĘ ŚMIEJĄ.SZOK.BLOKADA SPRZEDAZY .
 9. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  ILE DAJECIE ZA TEN WOLNY WYBIEG BO MAM DO SPRZEDANIA OFERTY NA PRIV
 10. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  5%VAT TO 3GR DO JAJA PRZY TEJ CENIE LUDZIE LICZĄ KAŻDY GROSZ ILE DOKŁADACIE DO PAKOWANKI.NA JUTRO MUSZĘ USTALIĆ CENY I MAM DYLEMAT . CZY NIE STRACĘ JESZCZE KLIENTÓW BO PAKOWANKI NIE ZMAGAZYNUJESZ DATA LECI .TO JAK ROZWOZICE NA SKLEPY .
 11. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  PISZECIE W JAKICH CENACH KUPUJECIE A JAK SPRZEDAJECIE PO SKLEPACH I CUKIERNIACH I CZY TE CENY SĄ NETTO CZY BRUTTO ZGÓRY DZIĘKUJĘ.
 12. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  ALE JAJA BYŁEM W REALU M10-3.69 SPRZEDAŻ 5SZT NA 1 PARAGON SPOTKAŁEM MOJEGO KLIJENTA Z BAZARU OD WCZORAJ DONOSI DO KASY A ŻONA ODBIERA ZA KASĄ MÓWI ŻE WCZORAJ ZAROBIŁ NA TYM 500ZŁ DZIŚ NA 1SZT MA 2.50 JEDEN KURS 12.5O .ŻENADA ŚMIECH I JAJA. OJ BĘDĄ JAJA .ZAMÓWIENIA NA PONIEDZIAŁEK SŁABE .ŚIADŁO
 13. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  TAM GDZIE SIE DWÓCH BJE TAM TRZECI KORZYSTA .
 14. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  A JA SIĘ TYLKO OBAWIAM PROMOCJI HIEN MARKETOWYCH JAK TAM BĘDĄ PROMOCJE NA ŚWIETA JAK CO ROKU TO BĘDZIE (słowo zostało usunięte) PRZY TAKICH CENACH W HANDLU SKLEPOWYM I BAZAROWYM JA TAM NIE MAGAZYNUJE .I TAK SPRZEDAŻ SPADŁA O 40%.
 15. RAFAŁ 21

  Ceny jaj spożywczych

  A NIE DAŁO SIĘ SPRZEDAĆ TYCH KLATEK DO KRAJÓW KTÓRE NIE SA W UNI .TAK JAK POLACY KUPOWALI.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...