Skocz do zawartości

kaczekdiwaczek

Members
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. mój wujek (dość sędziwy facet) namawiany przez inseminatora kupił akcje WCHiRZ. wczoraj przyniósł mi umowę i kazał wytłumaczyć o co w niej chodzi a ja raczej w prawie nie jestem obeznany i teraz mam pytanie: o co tu chodzi? tam pisze o jakimś corocznym pisaniu oświadczeń czy czegoś. no i oczywiście to co wujka najbardziej dręczy: czy będą z tego jakieś pieniądze? z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...