Skocz do zawartości

kurczak21

Members
 • Liczba zawartości

  171
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • INTERESTS
  CENY
 1. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  XL-36 L-26 M-15-17 Gr to sa na ten tydzień zasadne ceny mala S zalega magazyny kosztuje mniej niz 10 groszy eksport nie szaleje
 2. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Cena siada przetwórstwo ma tanie zapasy masy i proszku ceny podam na priv. dużo jaj kupią z salci tanio/? L sie utrzyma ale dużo jest M i wchodzi.
 3. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Powoli cena kicnie wróci DO CEN z początku maja
 4. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Placilo sie za M-51 gr za 1 szt to i sie zapłaci 51 gr za 4 szt. to będzie krach /?
 5. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  M-20 gr. L-26gr. przemysł 3.20 3.40 zl. za kg eksport 0,82 euro cent,ukraina-2,60gr za kg 1kg masa pasteryzowana Ukraina 3.00zl za 1kg Finlandia jaja białe 2.80gr 1kg loko magazyn polska.jaja w proszku(ŻÓŁTKO) USA/KANADA 2.50 DOLARA ZA KILOGRAM. kontrakt na 100 ton dostawa koniec marca Kontrakty na marzec kwiecień. UE Z UKRAINY 2.35zl ZA 1KG JAJ do Niemiec 2.95zl 1kg jaj.WOLNY WYBIEG UE 1.35 -1.45 EURO za 1kg do końca marca.wszystko to bez sytuacji nadzwyczajnych,fipronil ,ogniska ptasiej grypy,. Polskie służby weterynaryjne, WIJH (WICHARS)Z URZĘDU MAJA OBOWIĄZEK BADANIA JAJ NA GRANICY Z UE, CZYLI UKRAINY na antybiotyki i w kierunku chemioterapii to pozwoli wyeliminować duże partie jaj do UE,UKRAINA straciła rynki wschodnie ,Afryka ,bliski wschód Egipt ,Afryka północna przez podniesieni cen i nie realizowania kontraktów,wiec znalazła kanał do uni...To czysta gra na rynku wolnego handlu na naszym kontynencie,pozdrawiam
 6. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Za bardzo napinacie sie na cenę M-20 gr L-25 gr ,przemysł 3,20 gr za kilogram eksport nie wielki,za wysokie ceny na marketach aby jajo dobrze szlo,te 10 mln.sztuk kur na wsi da osobie znać w kwietniu i te co sprzedali panowie na targi po przepierzeniu ,dbajcie o swoich stałych odbiorców,nie-wiemy co będzie w długim kwietniu po świętach W.Według panów miało brakować jaj na Borze Narodzenie .Ekologia wolny w. ściółka ma sie dobrze ci producenci powinni być zadowoleni .Pozdrawiam.
 7. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  jakie ceny na eksport i polski przemysł za kilogram jaj ?
 8. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Proszę sznowac cenę,takie życzenie na nowy rok 2018 ,ale cenę ustaliły już magazyny centralne największych sieci w Polsce i w UE Lidl ,Biedronka ktoś ma jakieś info ile płaci biedra ,to porównam z moimi ,lub inne sieci Niemcy proponują cenę 0,90 za 1kg. nie bardzo to już pasuje ?jak sa tu cwaniaki to niech dadzą info.
 9. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  To nie retro to fakt ta cena za 1 kg.
 10. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Radosnych i wesołych Swiat Bożego Narodzenia życzy kurczak21 wszystkim producentom i handlowcom ,do zobaczenia na pulkach .
 11. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Panie nic misio8 szanuj pan ceny i swój rynek,dużo na tym portalu sygnalistów z dyskontów i sieci ,mamy zapasy?
 12. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Jakie ceny na przemysł i czy biorą . Eksport niewielki,dożo propozycji z Ukrainy,,CZEKAMY,, na ceny i promocje w dyskontach,niespodzianka na Kaufland ?
 13. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Fantomy modne w okolicach Nowej soli i Wolsztynie,samochody i transport w naszej branży niezbędne,ja już wodę na rampie ściągnąłem jest podgrzewana a doki załadunkowe sa klimatyzowane .
 14. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Panamera to paradoks snoba.
 15. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Nastopil paradoks Giffena i Veblena ,oraz owczy pęd do gromadzenia jaj w celu uzyskania jak najwierniejszych zysków w krótkim czasie do zaspokojenia swoich potrzeb (efekt spekulacyjny) ,tak sie tworzy krach cenowy.Giffen w Polsce spełnił 3 warunki (odsyłam do Wikipedii ).nastapi kolejny paradoks cenowy? ale to po ,,6 królach,,obecnie cena nie gra żadnej roli ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...