Skocz do zawartości

marcin1990

Members
 • Liczba zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Witam. Ostatnio ustawiałem kąt wtrysku we władku i od tamtej pory nie chce mi odpalić. Ustawiałem go tak: Koło pasowe ustawiłem na znaki T1T2 kręciłem wałkiem pompy aż zacznie iść paliwo na pierwszy cylinder. Z tego co wiem wtrysk powinien nastąpić 24-26* przed GMP . Jak ustawiam na znaki T1T2 to jest 24-26* ale przed GMP na drugim cylindrze. Co zrobiłem nie tak że nie chce odpalić?
 2. marcin1990

  władimirec t25

  Zamki nie ustawiałem w jednej linii mam tłok na 4 pierścienie i zamki ustawiałem na wprost szpilek co sie głowice skręca (jeden zamek na wprost jednej szpilki) luz po włożeniu pierścieni w cylinder był ok. mm tuleje nie były owalne i nie miały rys.
 3. marcin1990

  władimirec t25

  Wtryski były sprawdzane na rozpylanie i są ok teraz jeszcze iskrzy z tłumika, to też wina pierścieni?
 4. marcin1990

  władimirec t25

  Z odpalaniem niema problemu, zmieniane były końcówki wtrysków.
 5. marcin1990

  władimirec t25

  Ja właśnie takie założyłem z podwójnym olejowym i łączenia rozmieściłem na przeciwko szpilek i zaczeło rzucać olejem w tłumik.
 6. To blokadę zrobię przy okazji z taśmami jak będę robił.
 7. Kulki mi same wypadły, łożyska lekko wchodzą w tuleje. Żeby zrobić blokadę to trzeba pochwę ściągać?
 8. httphttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6e4abb8a3198bfa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6e4abb8a3198bfa.html Udało mi się wyciągnąć te wały ciężko z łożysk schodził jeden drugi to ręką wyszedł.
 9. Zrobiłem fotki ale nie moge wrzucić je no forum. Tuleje mam odkręconą tylko te zabezpieczenia przy rewersie nie wiem jak ściągnąć tam są takie cienkie podkładki których sie nie da ściągnąć. Po obu stronach rewersu jest to zabezpieczenie czy po jednej?
 10. Próbowałem go wybić w prawo i nie idzie a ten drugi wałek jak wyjąć bo na tym drugim też mam tryb do wymiany.
 11. Osłony mam odkręcone z obu stron a ten wałek nie da rady wybić w lewą stronę?
 12. Witam! Mam problem ze ściągnięciem wałka skrzyni żeby wymienić tryb od 2 i 4 mam pytanie czy są jakieś zabezpieczenia na tym wałku?
 13. marcin1990

  władimirec t25

  Oleju ubyło może 0.3l przez 4 MTH. Tłoki są na 4 pierścienie i ustawiałem je znakami do góry na wprost szpilek co sie głowice z cylindrem skręca.
 14. marcin1990

  władimirec t25

  Nie wiem czy głowice są w porządku bo nie było z nimi nic robione. Na nowych pierścieniach zrobione było może 10 MTH i ubyło sporo oleju.
 15. marcin1990

  władimirec t25

  Witam! Ostatnio wymieniłem w moim władku pierścienie i końcówki wtrysków po tym remoncie zaczeło wyrzucać olej tłumikiem i sporo ubywa oleju. Co to może być?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...