
obserwatorjaj
Members-
Liczba zawartości
544 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez obserwatorjaj
-
a ty szanujesz to dlaczego nie sprzedajesz po 0,25 durna pało
-
(słowo zostało usunięte) się w gadzie za kilka miesięcy, znów domy będziecie zastawiać na pasze (słowo zostało usunięte)
-
i tutaj Panowie I Panie zgodzę się z Panem Yojo sumując jego ciągłe wpisy i narzekania . Chłop ciężko pracuje i uczciwie na pare złotych , zastawia dom i go odkupuje , ale pracuje ciężko i sumiennie i czas na takich tera , ziobro pomoże , a jajczarek miel ryby w maszynce na mączkę
-
ale się porobiło L wołają 0,33 mi udało się kupić po 0,30
-
ceny Panowie bo tego tyczy forum . L wtorek 0,24 , a wasze ?
-
Super. To już wiesz, gdzie kupować. L-ka 0.26 netto no proszę Pan Yoyo w święta ustalał cene na wtorek 0,28 , a czwartek już 0,26 L-0,25 i początek następnego tygodnia raczej nic nie zmieni , a koniec i majowe na pewno da znać o sobie
-
nie siej propagandy popaprańcu dzisiejszy zakup L-0,25
-
przecież to na tysiąc procent pewne że pod JajcarekBiedronkaToBurak kryje się (słowo zostało usunięte) jestcenaniemaceny
-
Ta... Zwłaszcza Ci, którym właśnie wybijają stado. Wy chyba naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z tego, pod jaką presją ryzyka działają hodowcy. jak ci tak żle to na (słowo zostało usunięte) hodujesz ? tylko (słowo zostało usunięte) stękasz i płaczesz , czy jajko było 0,17 czy 0,32 to tobie i cenie wciąż żle i pod górkę płaczki (słowo zostało usunięte) L0,28
-
radzę ci zapal i nie czepiaj się dopalaczy ,bo to towar przereklamowany , a no dobre ci to wyjdzie nie znam cen z końca tygodnia bo nie kupowałem w poniedziałek płaciłem L -0,27 M-0,25
-
piszesz głupoty bo rejestrują ptaki , a ty go nie masz bo jesteś prawdziwą ciotą
-
Tym wpisem udowodniłeś ze jest cos z twoją głową, że jednak musiałeś miec styczność z końskim kopytem on każdym wpisem udowadnia że jest idiotą L 0,27 M 0,25
-
Nie ma to, jak macać kury całe święta gdzie handlarze świętują, chyba (słowo zostało usunięte) to zaraz po sylwestrze ...... masz rację Yoyo
-
Brawo Ty
-
cena bez zmian L-0,31
-
standard wiekszosc tak robi ze obsady ma wieksze Naprawdę u Was tak robią ? Jakie to okolice ? Żuromin ? U nas taki numer by nie przeszedł. Na Żurku to nie zawsze zdążą od każdego pobrać próbki raz w roku... także tam jest dość wesoło i specyficznie.... Ja nie widziałem i nie słyszałem o przeliczaniu stad od paru lat... Bo PIWy nie mają na to zwyczajnie czasu Kto za nich by kremówki w bufecie zwalczał ? Przyszły tydzień może być decydujący czy w górę, czy cena ulegnie zamrożeniu aż do świąt. U mnie ciągle jaja brak (towar i na przyszły tydzień wyprzedany), aczkolwiek zainteresowanie zmniejszone o jakieś 10%. już żeście się napaśli grubasy , już po cenie a tydzień przed świętami nikt więcej z L- nie zapłaci jak 0,27
-
z giełdy rolnej KUPNO z 2016-11-24 16:10 cena: 1.00 zł kilogram treść ogłoszenia: Kupię pomiot kurzy czysty z mazowieckiego,łodzkiego.duże ilosci stala wspolpraca ogłoszeniodawca: GS adres: mazowieckie województwo/region: mazowieckie powiat/podregion: grójecki - Grójec telefon: 486724230
-
PUSTY to ty masz łeb L-0,29 M-0,27
-
Ja nie wiem ile kosztuje jajecznica z dwóch jaj, ale widać, Ty masz w tym już praktykę. jeśli ktoś siedzi tylko w kurniku i maca kury i pije surowe jaja to nic dziwnego że nie zna cen w restauracjach
-
Pan Jajczarek nie ma sąsiadów w branży bo już dawno wyeliminował konkurencje jego sąsiedzi teraz klatki czyszczą masz szczęście że z Nim nie sąsiadujesz
-
ciężko to ty masz myśleć palancie i czym masz dzielić jak masz 1000 kur
-
Biedronka brawo Ty zawsze mądrze Piszesz Ps. po co produkować jak są od tego jelenie
-
zamazany chłopku w gumofilcach tobie to cena i 0,45 groszy jak była nie pasowała. domek odkupiłeś ? przepraszam za chłopku powinienem napisać stary dziadu nie obrażając Chłopów , a to co ja mam to tobie w najlepszych snach się nie przyśni. O handlarzy się nie martw , a forum to forum i nikogo nie obrażam NIKOGO a ty jesteś nikim
-
chyba szopy nie magazyny. ceny stabilne L-0,21 M 0,19
-
Bredzisz jak dawny Bredzisław Komoruski. Cena na półce w sklepie L- 4,40zł za 10 sztuk. Marża sklepu 0,90gr opakowanie 0,30 gr Twoja wyliczona różnica za 10 sztuk 2,00zł to wychodzi że sprzedajesz jaja kłasy L po 0,12 groszy brawo