Skocz do zawartości

baas

Members
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. baas

  Ceny jaj spożywczych

  Dokupuję teraz trochę,bo stara kura szczęśliwie wyjechała i za jednodniowy towar policzono mi: M-32 L-39
 2. baas

  Ceny jaj spożywczych

  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/dpa-niemcy-blokuja-publikacje-informacji-o-skazeniu-jaj,2542767,4199
 3. baas

  Ceny jaj spożywczych

  Ludzie dajcie spokój z tą Biedronką.W mojej okolicy (małopolska) jajek nie ma na półkach już od prawie dwóch tygodni,a miejsca po paletach z jajkami zastawione cukrem.W zeszłym tygodniu były jeszcze pojedyncze pudełka,ale teraz nie ma już nic.Tak się składa,że znam kierowniczkę jednej z Biedronek i powiedziała,że codzienne próby zamówienia jajek z centrum dystrybucyjnego kończą się odrzuceniem."Brak możliwości zamówienia asortymentu".
 4. baas

  Ceny jaj spożywczych

  http://fakty.interia.pl/polska/news-fipronil-w-jajach-z-mazowsza-i-wielkopolski,nId,2437423
 5. baas

  Ceny jaj spożywczych

  Płacz gorszy niż u polityków po przegranych wyborach....
 6. baas

  Ceny jaj spożywczych

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-sklepy-aldi-wycofuja-ze-sprzedazy-wszystkie-jajka,nId,2425490 Jak można było przypuszczać to skutek walki z naszym wiernym przyjacielem.
 7. baas

  Ceny jaj spożywczych

  To jest w sumie 250 tyś. nioski mniej,więc związek jak najbardziej jest.
 8. baas

  Ceny jaj spożywczych

  http://olesnica.naszemiasto.pl/artykul/ptasia-grypa-w-sokolowicach-od-jutra-zamknieta-droga,4005276,art,t,id,tm.html
 9. baas

  Ceny jaj spożywczych

  Biedronki pod Krakowem,dzisiejszego poranka. W jednej tylko kilka pudełek jajek ekologicznych,w drugiej po kilkanaście pudełek M-ki i L-ki i co ciekawe zarówno jedne jak i drugie w tej samej cenie 4,70.
 10. baas

  Ceny jaj spożywczych

  obserwatorjaj - człowiek linijka
 11. baas

  Ceny jaj spożywczych

  Nie udzielam się zbyt często,ale to co przeczytałem u 2.70netto mocno mnie wzburzyło. Rozumiem,że przez większą część roku panuje nadprodukcja,że towaru w niskich cenach do wyboru do koloru,Ale liczenie ile komu powinno wystarczyć jest szczytem bezczelności. Powiedzcie jeden z drugim w hotelowej recepcji albo w salonie samochodowym ile powinno im wystarczyć i napiszcie jaką minę miał właściciel. Nie słyszałem jeszcze z ust hodowcy tekstu jaka marża powinna wystarczyć pośrednikowi.Każdy sprzeda jak potrafi,jakie ma umiejętności czy kontakty.I to są jego pieniądze i nie powinno mnie to obchodzić.I vice versa. Nie mamy co zrobić z towarem,oddajemy półdarmo.Teraz brakuje towaru,więc płaćcie.Po co takie straszenie,skamlanie,groźby? Zmieniły się czasy,zmieniło się podejście kupców.Dawniej w miarę normalna cena była przez 10 miesięcy w roku,a ewentualny dołek przez 2,więc odbiorcy lojalnie trzymali się swoich producentów i przez ten gorszy okres dali coś więcej na przeżycie.Obecnie braki trafiają się raz na 2-3 lata i to na krótko,więc każdy ma gdzieś sentymenty,bo nawet jak chwilę musi zapłacić drożej,to i tak w ostatecznym rozrachunku jest na plusie. Więc zapłaćcie przez chwilę więcej bez tego żenującego jęczenia,a za jakiś czas sobie odbijecie,bo zachłanność hodowców jest równie wielka i wkrótce pewnie wam naprodukują. Pozdrawiam wszystkich.
 12. baas

  Ceny jaj spożywczych

  Mam do sprzedania 4 palety świeżej S-ki w cenie 8 i 10 groszy. Województwo małopolskie.Informacje na priv. Pozdrawiam
 13. baas

  Ceny jaj spożywczych

  Ceny Panowie,ceny... Ponoć nasze jaja płyną już do Ameryki,a wśród handlujących zaobserwowano dawno niespotykaną aktywność telefoniczną.
 14. baas

  Ceny jaj spożywczych

  Ja słyszę za każdym razem: -ja egzekwuję tylko to co nam każe góra i nie wnikam w to czy to ma jakiś sens,bo chcę w spokoju dotrwać do emerytury. Dodam tylko,że wiek powiatowego,to około 50 lat...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...