Skocz do zawartości

Szyna_89

Members
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Daleki wschód
 • AOL
  6643244
 1. Szyna_89

  Rzepak

  Napisałem, że NA POCZĄTEK mam 3h do dyspozycji, poza tym jest to zajęcie dodatkowe, a jak coś robię to staram się to robić dokładnie. Pozdrawiam.
 2. Szyna_89

  Rzepak

  Jak i gdzie można zrobić analizę gleby w Hrubieszowie i ile takie coś kosztuje? Wszędzie o tym słyszę a nigdy tego nie robiłem.
 3. Szyna_89

  Rzepak

  Gmina Hrubieszów, Przeważają czarnoziemy, w koło sieją buraki, fasole(jasia), przenice, rzepaki(coraz więcej) warzywa, tylko że praktycznie wszystko należy do gigantów tzn. min 100h którzy widzą tylko czubek swojego nosa. Chodzi o to czego ile stosować i kiedy najlepiej dawać i nie typu 20kg N 10kg K Tylko konkretnego nawozu(polifoska, saletrzak itp. czy oprysku) Pozdrawiam.
 4. Szyna_89

  Rzepak

  Witam, Jestem nowy w tym biznesie, przejmuję pomału niedużą gospodarkę po ojcu i dziadku, na start mam do dyspozycji 3h. Niestety rodzina prowadzi dość staroświeckie metody uprawy, mało i tanio. Chciałbym w tym roku spróbować zasiać rzepak ozimy i tu moja Wielka prośba, czy ktoś mógłby mi napisać co stosować, jak stosować, ile i kiedy stosować od zasiewu do zbioru, jaką odmianę polecacie na tereny wschodnie, taki mały tutorial mile widziany, tak jak wy to siejecie Tyle się naczytałem na stronach różnych firm że już mi się siano z mózgu zrobiło, a poradzić się w śród sąsiadów też nie mam kogo, bo większość sieje przenice, jęczmień a i to jak nasi pradziadkowie. Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...