Skocz do zawartości

Zirid

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Zirid

  co kupić..

  Ja korzystałem osobiście z kilku rzeczy: wydziałowy notes i wielka teczka na notatki i orzeczenia (dostępne przy każdym wydziale), kalendarz (ja miałem i mam kolejny do dziś kalendarz prawniczy popularnego Lexis Nexis), do tego polecam jakąś fajną książkę z działu prawa, który go interesuje (może prawo handlowe, cywilne?). Swoją drogą, samo prawo rolne też jest niesamowicie ciekawe: żywność modyfikowana, suplementy diety, grunty, dziedziczenie nieruchomości,podział działek, scalanie gruntów. no, słuchaj, jak pisałem, jest mnóstwo pomysłów. Takie rzeczy się przydadzą na pewno. Albo polecam słownik jeszcze polsko -angielski wydanie prawnicze. Super sprawa.
 2. Zirid

  co kupić..

  Ojciec synowi, ja nie widzę w tym nic skomplikowanego... ja nie wiem, fora są po to, by się czegoś dowiedzieć, tak? I nie widzę również nic w tym złego, w kupowaniu prezentów komukolwiek, Wracając do meritum, kiedy ja byłem na studiach prawniczych to bardzo popularne były notesy, kalendarze, zeszyty, podkładki pod notatki, teczki (i te na notatki, już nie wspomnę o tych "profesjonalnych" ), długopisy i mnóstwo gadżetów, które są dostępne w księgarniach prawniczych. Pierwszy rok jest dobrym wstępem, ale prawa jako współczesnego prawa to tak za wiele nie ma. Ale pierwszoroczni fajnie się wkręcają w ten klimat.
 3. Zirid

  co kupić..

  "głupoty w mieście" W końcu student. A tak poważnie to udaj się do jakiejś księgarni prawniczej czy coś w tym stylu. Nie polecam od razu jakiś książek, komentarzy czy kodeksów, ale myślę, że jakiś gadżet dla początkującego prawnika na pewno znajdziesz. Syn będzie dumny, że ojciec go docenił.
 4. Aż z ciekawości usiadłem i sam się rozejrzałem. Po opiniach to ludzie polecają serwis prawno-gospodarczy. Ja z nim nie miałem styczności, ale opinie są obiecujące. A myślę, że samemu też się można rozejrzeć do czasu, aż ktoś czegoś nie poleci. Lepsze to niż siedzenie z założonymi rękami.
 5. Zirid

  Bydło mięsne

  Witajcie. Szukam użytkowników, którzy trudnili bądź trudnią się hodowlą highlandów. Chciałabym wiedzieć, jak zajmować się takim bydłem (pasza, sprawy weterynaryjne, chów). Jeśli ktoś będzie skory podzielić się doświadczeniem, bardzo dziękuję.
 6. Witaj. Ja nie wiem czy " z tą jedyną właściwą i słuszną firmą", ale tego na internecie jest mnóstwo. By nie robić reklamy, wbrew polemikom, wpisz sobie w wyszukiwarkę "krs online kondycja finansowa" i powinno Ci kilka ciekawych pozycji wyskoczyć. Rozejrzyj się za tym. Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...