Skocz do zawartości

śledzik

Members
 • Liczba zawartości

  158
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  ze środka
 1. śledzik

  Pszenica

  Macie może jakieś artykuły na temat uzdatniania wody do ŚOR. Lub też wskażcie portale na ten temat.
 2. śledzik

  Pszenica

  Grodyl jest jest niezła kosa na to ustrojstwo.
 3. śledzik

  Pszenica

  Na przytulię, uporczywą przytulię to Grodyl.
 4. śledzik

  Rzepak

  Panowie, potrzebuje jakiegoś herbicydu na chabra w rzepaku.
 5. śledzik

  Pszenica

  Możesz coś powiedzieć na temat juliusa?
 6. śledzik

  Rzepak

  No niestety ale nie bardzo.
 7. śledzik

  Pszenica

  Kupował ktoś Fandango, jeśli tak to w jakiej cenie. Bo ja zakupiłem po 5l 635zł. Nie żebym był nie zadowolony, ale jakoś to tanio. W porównaniu z innymi punktami sprzedaży.
 8. śledzik

  Pszenica

  To znaczy ile czystego N wyrzucasz na 1 hektar.
 9. śledzik

  Pszenica

  U mnie też zawsze szły poprawki wiosną. Dlatego w tym sezonie poszło: na jesień zwykły Tolurex a wiosną Mustang forte. Miotła przytulia fiołek są wycięte. Cena to 120 - 130 zeta. Ile wy wydajecie na odchwaszczanie pola ?
 10. śledzik

  Pszenica

  Jeśli to owies głuchy to go zwalczysz. Ale o tej porze to głuchy dopiero wyłazi. Miotła ma chyba węższe liście i stojące prosto do góry. Tak się składa że w moim rejonie jest dużo osób które sieją trawy na nasiona i mają w zbożach problem z samosiewami. Bo po prostu nic tego nie bierze.
 11. śledzik

  Pszenica

  To wygląda jak jakiś reygras (czyli trawa)
 12. śledzik

  Rzepak

  I na to wychodzi że sprawdzi się 40-stu męczenników. Czyli od 10 marca, 40 dni zimy (bo właśnie 10 była zima). Czyli sezon będziemy zaczynać gdzieś ok połowy kwietnia.
 13. śledzik

  Rzepak

  Byłem wczoraj w Kobierzycach i tam można powiedzieć że nie ma śniegu. I co ciekawe ktoś nawet orał, co oznacza że nie jest tam mokro. Koło Olesna też nie ma śniegu. Tak po za tym to ktoś bawił się z siarką mieloną w ochronie jako fungicyd, bo generalnie to taka siarka nie jest droga ???
 14. śledzik

  Rzepak

  Stosował ktoś boraks pieciowodny w dokarmianiu dolistnym ??
 15. śledzik

  Rzepak

  Ja u siebie mam z samosiewami trochę problem, bo na jesieni pryskam i uwzględniam go w herbicydzie. Ale na wiosnę także muszę poprawiać bo są wiosenne samosiewy. Co do zrywania ścierniska to się zgadza że trzeba wykonać to płytko. Raz zrobiłem podorywkę po rzepaku to do dziś są tego skutki. Dodam że najlepiej zrywać ściernisko po jakimś tygodniu czasu, część nasion zostanie zjedzona, część zacznie kiełkować. Ale jest jeszcze część nasion które się osypały ale nie są jeszcze do fizycznego kiełkowania, po prostu muszą dojrzeć. Dlatego opóźnienie zrywania ścierni prowadzi do przygotowania tych nasion do kiełkowania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...