Skocz do zawartości

FNZR

Members
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. FNZR

  Quiz Ekologiczny

  Fundacja Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju zaprasza serdecznie do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu wpływu zmian klimatycznych na rolnictwo i wzięcia udziału w QUIZIE EKOLOGICZNYM z cennymi nagrodami! Tematem przewodnim quizu będzie szeroko rozumiana ochrona środowiska, w tym zasady zrównoważonego gospodarowania zasobami wodnymi oraz produkcja i wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych. Codziennie w dniach 03 – 11 grudnia 2012r. na stronie internetowej klimatarolnictwo.pl/biomasa, w zakładce „Quiz Ekologiczny” będzie pojawiał się zestaw pięciu pytań jednokrotnego wyboru. Zadaniem uczestników zabawy będzie w jak najkrótszym czasie udzielenie poprawnych odpowiedzi na wyświetlane pytania. Spośród wszystkich uczestników zabawy każdego dnia zostaną nagrodzone 3 osoby! Przez cały okres trwania quizu nagrodzimy aż 21 laureatów! Dodatkowo, po zakończeniu konkursu, osoba, która rozwiązała quiz w najkrótszym czasie otrzyma nagrodę specjalną. Regulamin quizu oraz informacje szczegółowe dostępne są na stronie internetowej w zakładce „Quiz Ekologiczny” oraz pod numerem telefonu 22/ 644-67-95. Quiz ekologiczny dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach projektu „Klimat a rolnictwo” Gorąco zachęcamy do uczestnictwa!
 2. FNZR

  BEZPŁATNE SZKOLENIA

  Fundacja Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju serdecznie zaprasza przedstawicieli Ośrodków Doradztwa Rolniczego, doradców rolnośrodowiskowych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, nauczycieli, uczniów i studentów oraz inne osoby zawodowo związane z rozwojem obszarów wiejskich na BEZPŁATNE SZKOLENIA REGIONALNE z zakresu produkcji i wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych oraz gospodarowania wodą w rolnictwie. Każdy z uczestników otrzyma bezpłatne, przygotowane specjalnie na potrzeby szkoleń broszury „Nowe wyzwania dla rolnictwa w dobie zmiany klimatu” oraz „Gospodarowanie wodą w rolnictwie w obliczu ekstremalnych zjawisk pogodowych” oraz zaświadczenie o jego ukończeniu. W listopadzie br. szkolenia odbędą się m.in. w Skarżysku – Kamiennej, Bielsku – Białej, Sitnie i Hrubieszowie. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej klimatarolnictwo.pl oraz pod numerem telefonu 22/ 644-67-95. Szkolenia są dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach projektu „Klimat a rolnictwo” Zachęcamy do uczestnictwa!
 3. Fundacja Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza przedstawicieli Wojewódzkich Izb Rolniczych, Ośrodków Doradztwa Rolniczego, doradców rolno - środowiskowych, nauczycieli szkół rolniczych oraz osoby zawodowo związane z rozwojem obszarów wiejskich na BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA TRENERÓW z zakresu produkcji i wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych oraz gospodarowania wodą w rolnictwie. Szkolenia prowadzone będą przez specjalistów z dziedziny rolnictwa, agroklimatu oraz gospodarki wodnej z Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach oraz Instytutu Technologiczno – Przyrodniczego w Falentach. Każdy z uczestników otrzyma bezpłatne, przygotowane specjalnie na potrzeby szkolenia broszury: „Nowe wyzwania dla rolnictwa w dobie zmiany klimatu” oraz „Gospodarowanie wodą w rolnictwie w obliczu ekstremalnych zjawisk pogodowych” oraz zaświadczenie o jego ukończeniu. Uczestnictwo w szkoleniu umożliwi podjęcie współpracy z Fundacją w ramach realizowanego projektu edukacyjnego „Klimat a rolnictwo” - w zakresie przeprowadzenia szkoleń o zbliżonej tematyce na poziomie lokalnym (z wynagrodzeniem pracy prelegenta). Szkolenia są bezpłatne. Zapewniamy zakwaterowanie w przeddzień szkolenia oraz wyżywienie. TERMINY SZKOLEŃ · 03.09.2012 – Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu, ul. Chorzowska 16/18 Radom · 10.09.2012 – centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, Kraków Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do dn. 27.08.2012 na adres e-mail k.komornik@zmianyklimatu.pl lub faksem: 22/ 644-67-95 Formularz zgłoszeniowy, harmonogram szkolenia oraz szczegóły dostępne pod adresem: klimatarolnic...pl/agroakademia Szkolenia są realizowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach projektu „Klimat a rolnictwo”
×
×
 • Dodaj nową pozycję...