Skocz do zawartości

tomala72

Members
 • Liczba zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tomala72

 1. tomala72

  Wytwórnie pasz

  Mało masz firm paszowych w Polsce?
 2. tomala72

  szczepienia brojlera

  Na każdym produkcie bioweterynaryjnym jakim jest szczepionka w ulotce inoformacyjnej napisano, że ostateczną decyzję o zastosowaniu i terminie szczepienia podejmuje lekarz weterynarii sprawujący nadzór nad stadem i znający sytuację epizootyczną na danym terenie gdzie jest zlokalizowana hodowla. Wprowadzenie obligatoryjnych szczepień p/ko AI próbowały przeforsować firmy farmaceutyczne w okresie wystąpienia w naszym kraju ognisk tej choroby. Dzięki rozsądkowi decydentów nie poszliśmy tą drogą.
 3. Witam Mam stado kaczek ok. 300 sztuk w wieku 1 tydzień slabo rosna, prychają i zdychają jakieś pokręcone. wet stwierdził grzybicę. Co robić?
 4. Coś nie tak. Nie chcę wyrokować ale po twoich wpisach wynika że masz cholernego pecha do gęsi. W zeszlym roku mieszalnia a w tym wylęgarnia dała ci popalić. Obym się mylił.
 5. U nas w zeszłym roku na Zwoleniu sprawdziło się Provimi. Teraz kolega po sąsiedzku zaczął też z nimi. Cen nie znam.
 6. tomala72

  Wytwórnie pasz

  A tam wielka tajemnica. Stawiam na W...sz No co rebusik.
 7. tomala72

  Wytwórnie pasz

  Na spokojnie z tym provimi 2,8 średnia z całosci trochę przetrzymane do 46 dniu ostatnie. Zuzycie mogło być lepsze a wyszło 1,75 ale w ostatnim tygodniu wpierz... się koli. Następny rzut wezmę od nich bo chwalą sąsiad co kupuje długo powiedział że przejechał kolejny rzut bez biegunki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...