Skocz do zawartości

DoDo2

Members
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana DoDo2 w dniu 17 Stycznia

Użytkownicy przyznają DoDo2 punkty reputacji!

Reputacja

2 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. DoDo2

  CENA BROJLERA

  Od jutro 6.5net . Tyle wołajcie, inaczej trzymać 1 lub 2 dni dłużej. Teraz my rozdajemy karty, dobrze wiemy, że przez najbliższe 2 tygodnie brak kury!
 2. DoDo2

  CENA BROJLERA

  Mamy bardzo ciekawą sytuację na rynku . Za Kurczaki ze stref płaca w granicach 5.5net A poza strefami potrafią przebić 6.10nett. Ubojnie dzwonią i szukają z tekstami , że przebiją cenę ubojni nawet o 20gr z którą współpracuje, byle tylko dostać towar! Ciekawe co będzie w nowym tygodniu. Pozdrawiam i życzę wszystkim wysokich cen !
 3. DoDo2

  CENA BROJLERA

  Widzę Medox, że nie jesteś w temacie... Wielkopolska szuka kury i cena 5.6net bez problemu
 4. DoDo2

  CENA BROJLERA

  Zgadza się Medox, bo dawali dużo więcej 😁
 5. DoDo2

  CENA BROJLERA

  Potwierdzam, Są miejsca w Polsce gdzie brakuje kur ze względu na strefy, a idą zimne noce i żadna ubojnia nie pojedzie 300km po towar . Słyszałem, że Poznań podobne braki z ofertą ceny powyżej 5.6nett
 6. DoDo2

  CENA BROJLERA

  Witam. Sami na siebie bata kręcimy. Przechwalacie się publicznie kosztami produkcji, spożyciem pasz, ile płacicie łapaczą.. Czy wy wiecie , że do tego forum ma każdy dostęp? Wszyscy dymają nas jak chcą, bo dzięki wam wszystko o nas wiedzą... ubojnie znają nasze koszta i wiedza ile zapłacić żebyśmy troszkę wyszli powyżej koszta. Wytwórnie pasz wiedzą jaką cenę trzymać, bo znają nasze spożycia, a łapacze już wiedzą ile mogą wołać w tym roku. Brawo Wy!! Przechwalajcie się tak dalej kto jest jak najlepszym hodowcą !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...