Skocz do zawartości

Terryfoster

Members
 • Liczba zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Terryfoster


 1. Co do ogrodu to my również jestesmy w trakcie wyposażania naszego natomiast zaczęliśmy od Placu Zabaw, w maju były fajne promocje na place zabaw i zakupiliśmy z dostawą do domu z firmy z Mazowsza którą znaleźliśmy przez internet. W związku z tym że kontakt był po prostu rewelacyjny a Pani bardzo miła i ugodowa to zamówiliśmy i szczerze powiem że wróciłbym tam z ręką na sercu (link).


 2. Chciałam się was spytać jaki banki w tej chwili polecacie do oszczędzania? Tak aby lokaty bankowe przynosiły jakieś zyski i do tego konto bankowe nie było zbyt drogie w prowadzeniu.

   

  Ja polecam Alior Bank, świetne podejście do klienta a ja to Sobie bardzo cenię, bardzo przejrzysty panel, dobre oprocentowanie.


 3. Niestety, ale na forum raczej nie znajdziesz odpowiedzi. Najlepiej udać się do doradcy kredytowego, który dopasuje najlepszą dla Ciebie opcje. Po za tym, jak wygląda sprawa z hydrookazja unijna? Może udałoby Ci się uzyskać jakąś dotacje.

   

  To prawda ale nie wszyscy doradcy są uczciwi na bym się bał pójść do doradcy mam donich awersję, mają jakieś układy i cholera wie co mi doradzi.


 4. U mnie rok temu naciągneli tak 4 rolników którzy o tym mówili nie wiadomo ilu się nie przyznało. W beczkach 200l było jakieś 10-15l Biopol na wirzchu a reszta wody. Też jacyś drogowcy.

  Ale to i tak mniej straciłeś jakby ci ktoś sprzedał odbarwiankę.

   

  Podobną sytuację mieliśmy w naszych okolicach, też sprzedawana była ropa tak rozcieńczona że nie wiem czy tam było w ogóle 20% Paliwa, Panowie zostali podobno zatrzymani przez Policję, to jest straszne, ja tam wolę kupić od pewnego źródła i spokojniejszy jestem.


 5. Oglądam agrobiznes codziennie i nóż mi się w kieszeni prostuje! Tak pięknie jest zachwalana ekologia i jakie to ceny są wysokie.Brednie!Rolnik ekolog dostaje "ochłapy" z tych niby wysokich cen.Rolnik tyra a kto inny się bogaci.Na dodatek brak uczciwych sklep ekologiczny bo obecnie sprzedaż tuczników eko to tragedia.

   

  Przecież to jest oczywiste, wszędzie jest tak samo, Ci co już mają pieniądze to się bogacą jeszcze bardziej, zawsze tak było i nie wiem czy cokolwiek miało by się zmienić. Co do skupu to wydaje mi się że znam kogoś kto siedzi w tym mocno i były zainteresowany.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...