
repo
Members-
Liczba zawartości
95 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Reputacja
0 NeutralConverted
-
OCCUPATION
Hodowca
-
repo obserwuje zawartość → Ceny jaj spożywczych
-
Tak jest coś się dzieje żadnych telefonów , wygląda to na zmowę,ale podobno do tego dołączył też przemysł.Zobaczymy nie przewiduję utrzymania ceny.Ale kto wie
-
A skąd oni wezmą tyle jajek ze ściółki.
-
A w jakich cenach ty teraz sprzedajesz na tiry Ceny jak to ceny po świętach .Podobno weterynaria śledzi jajko Pana W które się pokazało w pakowalniach zamiast w proszkowniach to może być duży numer.
-
toś pojechał . Koszt zrobienia 18 bez zielonki to 1000zł/t z groszami, susz kosztuje też około 1000zł/t. To z kąt taka cena. Czyżby aż takie przepałowe te kury były? Nawet podliczając że jedzą tonę paszy+10%(zielonki czy warzyw) to za nic nie wyjdzie 2,5tys/t, a i kura się prędzej od takiego dobrobytu usra. Tyle to kosztuje premix witaminowy, którego się dodaje 2-5% max. A może ta pasza to kupowana w pobliskim sklepiku (też przerabiałem kilka lat temu, ale koncentrat; w sklepiku co najmniej +30% więcej, a i gotowe pasze są raczej kiepskie) lub paszarnia robi złoty interes. też raczej nieprawda przy produkcji przemysłowej (nawet dla "1", "0" to inna sprawa, ale i tutaj koszty nie są dużo większe), no chyba że mówimy o produkcji hobbistycznej, lub wliczamy obsługę zadłużenia w bankach. Do jednego muszę się zgodzić, ceny dla odbiorców hurtowych powinny pójść jeszcze sporo w górę (nawet 2x realne koszty produkcji). Ludzie tu tematem są ceny jaj a nie produkcja zielonki czy innych cudów.Z produkcją chałupniczą to proszę na forum Gospodyń Wiejskich.
-
100 % racji. Pozdrawiam (Słowo zostało usunięte) handlarzy płacz i skomlenie gdzie oni byli rok temu bar..ny ?????
-
To już cieniasie musisz zakładać nowe konto ,na swoim poprzednim już się dostatecznie skąpromitowałeś.Czaruj dalej powodzenia ,a cena i tak idzie do górki.
-
.Nerwy nic nie dadzą trzeba płacić a nie płakać i oszukiwać.
-
Jak handlarze piszą L 16 gr to spokojnie można doliczyć do ceny 2gr.Bronią się kłamczuchy jak mogą.
-
Ceny na dziś L 18 M 14 netto .A płaczą jak płacą jakby im zęba wyrywał.Towar powoli ale idzie do góry i to nie koniec podwyżek.
-
Na Bieżuniu dzisiaj M 14 ,L 16 netto od poniedziałku 2gr do góry na L ,1gr na M towaru brak .
-
Lepiej m-ke po 16 gr. na cukiernie, niż po 10 gr. biedronkowi. Zawsze to odrobinę mniejsza dokładka do interesu. Do końca roku takie ceny powiadasz .... Chyba, jak handlarze się za produkcję zabiorą- bo hodowców nie stać na to, żeby w takich cenach do końca roku produkować. Święta racja.A biedronka w kolejkę po 500+
-
Biedronka widzę że jesteś nerwowy, co trzeba płacić uczciwie za towar ,nie da się wyrywać za darmo.Niestety skończyły się promocje na fermach, trzeba zacząć zarabiać uczciwie na życie a nie dożynać hodowców .PS.a cena na cukiernię zaczyna się od 18 gr za M.KONIEC PROMOCJI
-
A jak biedronka wytłumaczy dzisiejsze ceny na Bieżuniu m-11 ,l-14 netto i nie mają gdzie towaru kupić.Jak biedronka pisze to lepiej dodajcie sobie 2-3 gr do ceny .
-
Jak no moje oko to żeś za mało kurników postawił. Gdybyś miał większą produkcję, to byś zszedł z kosztami do zera i byś nie dokładał. Musimy wszyscy postawić jeszcze więcej kurników, wtedy na pewno będzie lepiej. Nie pisz takich rzeczy bo znam takich co gotowi Ci uwierzyć i zaczną budować kolejne obiekty. Inna sprawa, że są tacy którzy mogą dokładać b długo, więc problem się nie rozwiąże w najbliższym czasie... niestety Ceny: L-0,09 M-0,07 S-0,05 I to pewnie jeszcze nie koniec... Proponował bym dopisać że za wywiezienie jajek trzeba zapłacić 2 gr od sztuki.A tak poważnie to już sami nie wiecie na czym wam (słowo zostało usunięte) jeździ.Takich cen ja piszesz to nie ma ,ja wiem że niektórzy by chcieli.