Skocz do zawartości

repo

Members
 • Liczba zawartości

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • OCCUPATION
  Hodowca
 1. repo

  Ceny jaj spożywczych

  Tak jest coś się dzieje żadnych telefonów , wygląda to na zmowę,ale podobno do tego dołączył też przemysł.Zobaczymy nie przewiduję utrzymania ceny.Ale kto wie
 2. repo

  Ceny jaj spożywczych

  A skąd oni wezmą tyle jajek ze ściółki.
 3. repo

  Ceny jaj spożywczych

  A w jakich cenach ty teraz sprzedajesz na tiry Ceny jak to ceny po świętach .Podobno weterynaria śledzi jajko Pana W które się pokazało w pakowalniach zamiast w proszkowniach to może być duży numer.
 4. repo

  Ceny jaj spożywczych

  toś pojechał . Koszt zrobienia 18 bez zielonki to 1000zł/t z groszami, susz kosztuje też około 1000zł/t. To z kąt taka cena. Czyżby aż takie przepałowe te kury były? Nawet podliczając że jedzą tonę paszy+10%(zielonki czy warzyw) to za nic nie wyjdzie 2,5tys/t, a i kura się prędzej od takiego dobrobytu usra. Tyle to kosztuje premix witaminowy, którego się dodaje 2-5% max. A może ta pasza to kupowana w pobliskim sklepiku (też przerabiałem kilka lat temu, ale koncentrat; w sklepiku co najmniej +30% więcej, a i gotowe pasze są raczej kiepskie) lub paszarnia robi złoty interes. też raczej nieprawda przy produkcji przemysłowej (nawet dla "1", "0" to inna sprawa, ale i tutaj koszty nie są dużo większe), no chyba że mówimy o produkcji hobbistycznej, lub wliczamy obsługę zadłużenia w bankach. Do jednego muszę się zgodzić, ceny dla odbiorców hurtowych powinny pójść jeszcze sporo w górę (nawet 2x realne koszty produkcji). Ludzie tu tematem są ceny jaj a nie produkcja zielonki czy innych cudów.Z produkcją chałupniczą to proszę na forum Gospodyń Wiejskich.
 5. repo

  Ceny jaj spożywczych

  100 % racji. Pozdrawiam (Słowo zostało usunięte) handlarzy płacz i skomlenie gdzie oni byli rok temu bar..ny ?????
 6. repo

  Ceny jaj spożywczych

  To już cieniasie musisz zakładać nowe konto ,na swoim poprzednim już się dostatecznie skąpromitowałeś.Czaruj dalej powodzenia ,a cena i tak idzie do górki.
 7. repo

  Ceny jaj spożywczych

  .Nerwy nic nie dadzą trzeba płacić a nie płakać i oszukiwać.
 8. repo

  Ceny jaj spożywczych

  Jak handlarze piszą L 16 gr to spokojnie można doliczyć do ceny 2gr.Bronią się kłamczuchy jak mogą.
 9. repo

  Ceny jaj spożywczych

  Ceny na dziś L 18 M 14 netto .A płaczą jak płacą jakby im zęba wyrywał.Towar powoli ale idzie do góry i to nie koniec podwyżek.
 10. repo

  Ceny jaj spożywczych

  Na Bieżuniu dzisiaj M 14 ,L 16 netto od poniedziałku 2gr do góry na L ,1gr na M towaru brak .
 11. repo

  Ceny jaj spożywczych

  Lepiej m-ke po 16 gr. na cukiernie, niż po 10 gr. biedronkowi. Zawsze to odrobinę mniejsza dokładka do interesu. Do końca roku takie ceny powiadasz .... Chyba, jak handlarze się za produkcję zabiorą- bo hodowców nie stać na to, żeby w takich cenach do końca roku produkować. Święta racja.A biedronka w kolejkę po 500+
 12. repo

  Ceny jaj spożywczych

  Biedronka widzę że jesteś nerwowy, co trzeba płacić uczciwie za towar ,nie da się wyrywać za darmo.Niestety skończyły się promocje na fermach, trzeba zacząć zarabiać uczciwie na życie a nie dożynać hodowców .PS.a cena na cukiernię zaczyna się od 18 gr za M.KONIEC PROMOCJI
 13. repo

  Ceny jaj spożywczych

  A jak biedronka wytłumaczy dzisiejsze ceny na Bieżuniu m-11 ,l-14 netto i nie mają gdzie towaru kupić.Jak biedronka pisze to lepiej dodajcie sobie 2-3 gr do ceny .
 14. repo

  Ceny jaj spożywczych

  Jak no moje oko to żeś za mało kurników postawił. Gdybyś miał większą produkcję, to byś zszedł z kosztami do zera i byś nie dokładał. Musimy wszyscy postawić jeszcze więcej kurników, wtedy na pewno będzie lepiej. Nie pisz takich rzeczy bo znam takich co gotowi Ci uwierzyć i zaczną budować kolejne obiekty. Inna sprawa, że są tacy którzy mogą dokładać b długo, więc problem się nie rozwiąże w najbliższym czasie... niestety Ceny: L-0,09 M-0,07 S-0,05 I to pewnie jeszcze nie koniec... Proponował bym dopisać że za wywiezienie jajek trzeba zapłacić 2 gr od sztuki.A tak poważnie to już sami nie wiecie na czym wam (słowo zostało usunięte) jeździ.Takich cen ja piszesz to nie ma ,ja wiem że niektórzy by chcieli.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...