Skocz do zawartości

mexeo123

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. DEZMEX S Alkaliczny środek do mycia i dezynfekcji instalacji udojowych oraz schładzarek do mleka. MEXID Kwaśny środek do mycia instalacji udojowych oraz schładzarek do mleka. KLIN Silny skoncentrowany środek myjący, skutecznie likwiduje białko i tłuszcze. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na www.mexeo.pl
  2. DEZMEX S Alkaliczny środek do mycia i dezynfekcji instalacji udojowych oraz schładzarek do mleka. MEXID Kwaśny środek do mycia instalacji udojowych oraz schładzarek do mleka. KLIN Silny skoncentrowany środek myjący, skutecznie likwiduje białko i tłuszcze. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na naszej stronie.
  3. AANE automatyczny, nieelektryczny system aktywacji (Automated Activation Non Electric). Wygodne urządzenie do ciągłego wytwarzania roztworów zaktywowanego dwutlenku chloru dla układów o znacznym zapotrzebowaniu. Roztwory robocze na bazie dwutlenku chloru wymagają aktywacji przed zastosowaniem. Prezentowany NIEELEKTRYCZNY ZAUTOMATYZOWANY SYSTEM AKTYWACJI (Automated Activation Non Electric- AANE) to bezobsługowe urządzenie, które w prosty i wygodny sposób przygotowuje aktywny roztwór dwutlenku chloru o żądanym stężeniu. Schemat ogólny omawianego systemu AANE przedstawiono na filmie poniżej. AANE to tani system, który eliminuje ręczne pomiary, mieszanie i rozcieńczanie, wykonując automatycznie wymaganą aktywację. AANE przeznaczone jest dla użytkowników wymagających dostaw ciągłych i/lub dużych ilości aktywnej mieszaniny dwutlenku chloru. System posiada dużą wydajność poprzez automatyczne uzupełnianie zbiornika świeżą dozą aktywnego produktu w miarę zużycia. Do prawidłowego działania AANE wystarczy podłączenie zasilania wody. W razie jakichkolwiek wątpliwości MEXEO służy pomocą w kwestii prawidłowego doboru i instalacji systemu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. MEXEO oraz jego dystrybutorzy oferują następujące opcje dla AANE i innych systemów urządzeń: -Większy zbiornik konwersji. -Automatyczne urządzenia do rozcieńczania. -Systemy aktywacji i sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb. -Sterowane wodą lub energią elektryczną pompy dozujące. Informacje pod numerem:
  4. AANE automatyczny, nieelektryczny system aktywacji (Automated Activation Non Electric). Wygodne urządzenie do ciągłego wytwarzania roztworów zaktywowanego dwutlenku chloru dla układów o znacznym zapotrzebowaniu. Roztwory robocze na bazie dwutlenku chloru wymagają aktywacji przed zastosowaniem. Prezentowany NIEELEKTRYCZNY ZAUTOMATYZOWANY SYSTEM AKTYWACJI (Automated Activation Non Electric- AANE) to bezobsługowe urządzenie, które w prosty i wygodny sposób przygotowuje aktywny roztwór dwutlenku chloru o żądanym stężeniu. Schemat ogólny omawianego systemu AANE przedstawiono na filmie poniżej. AANE to tani system, który eliminuje ręczne pomiary, mieszanie i rozcieńczanie, wykonując automatycznie wymaganą aktywację. AANE przeznaczone jest dla użytkowników wymagających dostaw ciągłych i/lub dużych ilości aktywnej mieszaniny dwutlenku chloru. System posiada dużą wydajność poprzez automatyczne uzupełnianie zbiornika świeżą dozą aktywnego produktu w miarę zużycia. Do prawidłowego działania AANE wystarczy podłączenie zasilania wody. W razie jakichkolwiek wątpliwości MEXEO służy pomocą w kwestii prawidłowego doboru i instalacji systemu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. MEXEO oraz jego dystrybutorzy oferują następujące opcje dla AANE i innych systemów urządzeń: -Większy zbiornik konwersji. -Automatyczne urządzenia do rozcieńczania. -Systemy aktywacji i sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb. -Sterowane wodą lub energią elektryczną pompy dozujące.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...