Skocz do zawartości

angielvisual

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. Ostatnio chcieliśmy zamontować kolektory solarne na dachu i dowiedziałem się że gminy czasami dopłacają do urządzeń takich jak baterie słoneczne, współfinansują montaż. zastanawia mnie czy banki komercyjne oferują kredyty które będą częściowo refinansowane i jak to się ma z dopłatą z gminy, w sumie są to wszystko środki unijne. Na forum mbanku znalazłem szczęśliwego posiadacza który skorzystał z dopłaty. Co o tym sądzicie?
 2. Warto poznać opinie o różnych bankach. Co do banków internetowych powstało niezależne forum mbank gdzie można zdobyć szerokie spektrum informacji na temat produktów usług oraz obsługi w tym banku.
 3. Tak zerknąłem i stwierdzam że po zaciągnięciu kredytu istnieje możliwość aneksowania umowy. Zawsze można poprosić o obniżenie noty odsetkowej. Słyszałem że w mbank stosowało się takie praktyki. Poszukajcie na forum mbank, może zajdziecie jakieś informacje na ten temat.
 4. A co do odpowiedzi: kapitał odpływa z banków i śmierdzi biedą. Tniemy koszty przed główną falą kryzysu:D
 5. 4% to i tak nie jest najgorzej. Pamiętam czasy gdzie 4,2 to był sukces. Opowiem wam o ciekawym rozwiązaniu za pomocą którego można uniknąć podatku belki. Trzeba robić lokaty za max 500zł, tak aby zysk z lokaty był zbyt niski do opodatkowania, ponieważ jest coś takiego jak minimum podatkowe. Najlepiej robić lokaty jednodniowe, automatycznie odnawialne. Jednorazowa operacja założenia kilku lub kilkudziesięciu lokat, pozwoli zaoszczędzić 23% zysku z lokat. Możliwe że mbank posiada takie krótkoterminowe depozyty i możliwe że na forum mbank znajdziecie szersze informacje.
 6. Ze swojej strony proponuję oszczędzanie w mbank, w ofercie posiadają produkty over night, więc przy dużej nadwyżce środków, pieniądze pracują i są dostępne już następnego dnia. Aby zapoznać się z opinią o mbank, zapraszam na forum banku. Tam znajdziecie opinie nie tylko o samym banku ale i o produktach inwestycyjnych w nim dostępnych.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...