Skocz do zawartości

HOKTOR

Members
 • Liczba zawartości

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. HOKTOR

  Pszenica

  A o co chodzi z tymi gminami coś słyszałem ale nie do końca ?
 2. HOKTOR

  Pszenica

  u mnie pszenica jakość po 62-63 netto jakby była po 67 to bym wszystko owalił i tyko kase przeliczył .... podlasie
 3. HOKTOR

  Rzepak

  a co siałeś po pijaku?
 4. HOKTOR

  Pszenica

  arktis skoszeny siany po kukurydzy zaiarnowej 29 października plon 7,5 t białko 13.6 gluten 29.9
 5. HOKTOR

  Pszenica

  Koluniu SZU a czy te 2% podatku to nie są nasze pieniądze, moim skromnym zdaniem można by było lepiej te pieniądze wydać.
 6. HOKTOR

  Pszenica

  Po primo SZU myślę że jesteś wysoko postawionym działaczem izb rolniczych bo CI się wydaje że wszystko wiesz i wszystko widziałeś a tak naprawdę to W D.... byłeś i G.... widziałeś. Po drugie Ja uważam że izby rolnicze są dla polskich rolników nie potrzebne ponieważ nic nie robią a biorą kasę dużą kasę za co za nic. My płacimy składki pod przymusem, dodam składki a nie podatek i prawie cała kasa idzie na wynagrodzenia, a ty jeszcze chcesz dofinansowywać to isntytucję po co za małe pewnie pobory mają.
 7. HOKTOR

  Pszenica

  u mnie pszenica ma 9-10 rzędów zapowiada się całkiem ładnie nawet na klasie 5 mam posianą to 8 pełnych rzędów jest, dodam że jestem z podlasia i tu deszcze przechodziły tylko mamy taki mankament że jest mało podmiotów skupujących i u nas ceny nie były nigdy za duże, chyba ze ktoś dalej wysyła tirami.
 8. HOKTOR

  Pszenica

  a gdzie widziałeś pszenice 20-rzędową ja spotykam max 12 średnio 10 rzędów wiec plon z twoich obliczeń na poziomie 10 ton, bardziej realny
 9. HOKTOR

  Rzepak

  Witam mam taka prośbę zamierzam a wrecz bije się z myślami żeby w tym roku posiać i tu moja prośba żeby ktoś zapodał cała agrotechnikę rzepaku poczawszy od posiania przez nawożenie i ochronę najlepiej jakie srodki i kiedy kończywszy na desykacji i zbiorze z góry dzięki, pozdrawiam.
 10. HOKTOR

  Pszenica

  panie i panowie w w środę wieczorem pryskałem pszenice od grzyba tebu + odrzywka wczoraj wieczorem byłem na polu i końcówki liści przypalone i co poczć dodam że dałem dolna dawkę środka, czyżby to wina tebukonazolu?
 11. HOKTOR

  Pszenica

  Ja w sobotę na dokrzewienie dałem 0.8 CCC plus 5 kg siarczanu magnezu i już dziś widać efekty.
 12. HOKTOR

  Progras ETPO4

  Witam mam pytanie czy wiecie co to jest spodkałem się z taką nazwą w dodatku paszowym ale w necie nic nie mogę znaleść co to moze być Progras ETPO4, z góry dzięki za odpowiedź.
 13. HOKTOR

  Pszenica

  Też mam te same informacje i dziś już byłem i zarejestrowałem swoją produkcję pierwontną w sanepidzie, 5 tys piechota nie chodzi.
 14. HOKTOR

  Pszenica

  Ale u nas było tak że sanepid przyjechał do młyna i pobrał dane i zaczął wystawiać mandaty po 5000 mi nie chodziło o inspekcjie weterynaryjną tylko SANEPID.
 15. HOKTOR

  Pszenica

  Nie juz wiem zzgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności nakłada na rolnika obowiązek rejestracji w jednostce saneidu art 61 i 63 ust. 2 i 3 PODMIOTY PROWADZĄCE SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIĄ ORAZ PODMIOTY PROWADZĄCY PRODUKCJĘ PIERWOTNĄ OBOWIĄZANI SĄ ZŁOŻYĆ WNIOSEK O WPIS DO REJESTRU ZAKŁADÓW PODLEGAJĄCYCH URZENDOWEJ KONTROLI ORGANÓW PAŃSTWOWEJ INSPEKCJII SANITARNEJ. z art 103 ust 1 pkt 4 ustawy KTO PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE PRODUKCJI LOB OBROTU ŻYWNOŚCIĄ BEZ WNIOSKU O WPIS DO REJESTRACJI ZAKŁAD , PODLEGA KARZE DO 5000 ZŁ, NIE MNIEJ NIŻ 1000 ZŁ. I co wy na to mam ta całą rozpiskę przed sobą umieściłem najważniejsze założenia. U nas wielki szum bo kary ponakładali, mówią że dziura jest i ktoś se o przepisie przypomniał żeby było czym łatać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...