Skocz do zawartości

pens

Members
 • Liczba zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez pens


 1. Bank Śląski konto internetowe , oszczędnościowe i karta wszystko bez opłat tylko co miesiąc trzeba zapłacić kartą za min 100zł, i dodatkowo po każdej wpłacie i wypłacie info. na tel. sms, a oprocentowanie lokat trochę małe.

   

  Mam konto w ING i 100 zł tak było kiedyś, obecnie trzeba wydać kartą min. 200 zł miesięcznie aby nie zapłacić opłaty za kartę 7zł w mies. Oczywiście można też zdać kartę i wtedy nie ma opłaty. Pozostałe usługi są bezpłatne (prowadzenie konta, wszystkie bankomaty w Polsce i krajowe przelewy).


 2. Jak w temacie, doradźcie mi proszę się jakie konto wybrać aby korzystać za darmo z sieci bankomatów w Polsce gdy podróżuję. Spółdzielcze odpadają ze względu na łamanie tajemnicy bankowej w małych miejscowościach. Czytałem o koncie Direct w ING. Czy ktoś je ma i może polecić ?


 3. Dlatego nie założę już nigdy konta w banku spółdzielczym.

  Dziś jest już sporo banków typowo internetowych albo z dostępem do konta przez internet i bez miesięcznych opłat za prowadzenie rachunku.

  Nie trudno też znaleźć instrukcję jak założyć konto w banku przez Internet z umowami przywożonymi przez kuriera.


 4. Od kilku lat mam ekonto w mbanku i jak dla mnie to najlepsze konto internetowe ponieważ spełnia moje podstawowe oczekiwania – darmowe przelewy, wpłatomaty i spora sieć bankomatów.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...