Skocz do zawartości

kogucik1963

Members
 • Liczba zawartości

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Pamiętaj jaką bronią walczysz od takiej zginiesz
 2. YOYO BARDZO CIĘ PRZEPRASZAM, NIE CHODZIŁO MI O CIEBIE.MASZ 100%RACJI.MIAŁEM NA UWADZE POSTY JEST CENA NIEMACENY,TE JEGO PRZECHWALKI ,BIADOLENIE I OBWININIE. NA WYSOKOŚĆ CENY CHYBA NIKT NIE MA WPŁYWU,PODOBNIE JAK NZ ZBYT.NISKA CENA WCALE NIE GWARANTUJE WIĘKSZEJ PODAŻY,ALE ZBYT WYSOKA WIĘCEJ MINI KÓRNIKÓW I POWIĘKSZANIA DUŻYCH FERM A WIĘC DOKUCZAJĄCA WSZYSTKIM NADPRODUKCJA.
 3. Kreator, masz rację , ja wcześniej o tym samym mówiłem, to zaraz padały wyzwiska, obwinianie,, handlarzy, ,.dzisiaj miałem dostawę w cenach 1a-0,26,L-0,25; 1b-0,24; 2a-0,23;O-0,28;bolki-0,34 .Pozdrawiam
 4. Kreator, masz rację , ja wcześniej o tym samym mówiłem, to zaraz padały wyzwiska, obwinianie,, handlarzy, ,.dzisiaj miałem dostawę w cenach 1a-0,26,L-0,25; 1b-0,24; 2a-0,23;O-0,28;bolki-0,34 .Pozdrawiam
 5. Busy już kupili wasi , najpierw jak nazywacie ,, handlarzy,, wygryzli a teraz walcza o punkty między sobą i tak będzie coraz częściej, a kierowa u was też musi na sibie zarobić. Duże cukiernie jadą na suszu i proszkach., mniejszy koszt i wymogi , więc nie cieszyłbym się za wczasu.
 6. Było dobrze produkowalo się jak sie chciało, dodawalo się się do pasz paskudztwa bo nie było nat tym kontroli, było , ale sięs sskończyło. Pamietam, ze wówczas też nie byliście zadowoleni, był też niedosyt.moze być gorzej wszystkim.
 7. Kiedyś producenci cieszyli się,że koniec z panemW ,że to chodzący bankrutem i was zaskoczył. A z tą jazdą na handlarzy to skończyżebyście.,,sami sracie w swoje gniazda,,a obwiniacie innych.jednoczycie się kiedy wzrasta podaż a tym samym cena.kiedy nie ma zejścia sami wydzwaniaciei proponujecie niższe ceny, znam takich co przejęli hurtownie i sklepy i dostarczają jaja w cenach dużego hurtu fermy -więc gdzie logika.(podają kilka kratek,bo taki jest dziś hurt na małych sklepach.
 8. Jest cena niemaceny nie ciesz się tak, bo ty przyjąłes cukiernie.czy ciebie ktos skrzywdził, że tak wszystkich nie nawidzisz i obrażasz?nie cwaniakuj!
 9. To są realia, a wy wypisujecie że L po 0,28, chyba przy skrzynce.
 10. Bzdury , jak zwykle piszesz ceny nierealne .na poniedziałek L 0,25 ; 0,26
 11. Big Egss kto ci zapłacił taką cenę?
 12. my to nie , ale obcy kapital szybciej cię wykończy . będziesz bialym murzynem.
 13. Cena była niska ale nie podniecajcie się tak producenci.popieram Biedronke.Jest cena niemaceny, nie mamartw się o mnie , bo ja się mogę przebranzowic.Martw się o siebie, robić za friko na nikogo nie będę!
 14. Może na fermach zejście jest, podobno wysyłaja za granicę, ale w kraju zejście słabe w hurcie i w detalu . zaczęły się promocje w marketach.
 15. Witam!Kreator masz w 100% racje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...