Skocz do zawartości

Smakoszjaj

Members
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA I ZDROWIA I JESZCZE RAZ PIENIĘDZY PS.Jajczarek może sprzed roku
 2. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  Obserwatorjaj pisząc ile to dni musisz pracować na te wyjazdy z rodziną to chwalisz się czy żalisz
 3. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  Niestety potwierdzam. Mój dietetyk kazał jeść nie więcej jak 2 na tydzień. Magazyn na zero Yoyo nawiązałam do tej wypowiedzi.
 4. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  Yoyo zmień dietetyka albo powiedz mu niech przeczyta artykuł " Jaja na zdrowie-rozmowa z prof.Tadeusze Trziszką " . Osobiście polecam każdemu przeczytanie rozmowy z tym gościem. Jest to profesor który zrobił doktorat i habilitacje z jaj. A tak a propo burzy orkan CI nie wystarczy :
 5. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  'Nie wiem jak jest z tym poziomem produkcji ale znalazłem artykuł w którym piszą że jest niższy niż w roku 2011.Polecam artykuł w internecie pt "Polacy nieskorzy do jedzenia jaj" w którym autor pisze że za spodek spożycia odpowiadają dietetycy bo wmawiają ludziom że jajka są niezdrowe [mam takiego kolegę któremu dietetyk zakazał jeść jaj].Osobiści uważam że winne są też media które nie dość że nie zachęcają do tego aby Polacy jedli ich więcej [Japończycy dwa razy tyle co my]a wręcz przeciwnie głosząc tezy w programie [nie pamiętam tytułu]który prowadzi pani Anna Guzik że jaja z majonezem są bardzo niezdrowe .
 6. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  Widzę P.leszkiewicz że mało wiesz o żywieniu kur,proponuję zmienić żywieniowca albo porozmawiać z tym który Ci obecnie doradza [ jeśli taki ktoś istnieje] aby Ci powiedział ile w paszy jest mączki rybnej i makuchy rzepakowej.
 7. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  Zgadzam się z tobą Messa.Cena to nie wszystko ważniejsza jest jakość.Dlatego uważam że jedną z przyczyn spadku spożycie jaj w Polsce jest wprowadzanie na rynek jaj o słabej jakości gdzie jedynym kryterium jest tylko cena.
 8. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  Zgadzam się Yoyo z twoją opinią kto psuje ceny.Są to producenci którzy nie mają pojęcia o marketingu.Znam kilku takich handlarzy trafnie przez Ciebie nazwanych skoczkami którzy dożynają takich producentów a do mnie dzwonią tylko wtedy jak już nie mają gdzie kupić. Ale ja dla takich mam zawsze wyższe ceny
 9. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  To że jaj jest za dużo to nie tylko wina nadprodukcji ale również tego że w Polsce spada ich spożycie z roku na rok.
 10. Smakoszjaj

  Ceny jaj spożywczych

  Witam .Jestem producentem ale zgadzam się z wpisem Jajcarka że cena zależy od podaży i popytu .Może lepiej zamiast się spierać zastanówmy się jak zwiększyć popyt.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...