Skocz do zawartości

Kasia73

Members
 • Liczba zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. Zdecydowanie lepiej jest umówić się z doradcą finansowym, niż korzystać z porównywarek i wyszukiwarek kredytów hipotecznych. W porównywarce nie ma np. informacji o wymaganym wkładzie własnym do kredytu hipotecznego, a poza zdolnością kredytową, to jest drugi kluczowy aspekt. Poza tym doradca kredytowy ma zdecydowanie większy dostęp do ofert kredytowych, niż jakakolwiek porównywarka.
 2. Faktycznie, podstawowy materiał. Warto szukać zdecydowanie więcej informacji na stronach brokerów, tam można znaleźć bardzo dużo ciekawych analiz i informacji.
 3. Osobiście mogę polecić doradców z Expandera. Sprawdzone i fachowe podejście do klienta.
 4. Kasia73

  Jak dostać Kredyt Hipoteczny

  Najlepiej jest umówić się z doradcą finansowym i wspólnie wyszukać odpowiedni bank. Poza tym doradca pomoże nie tylko w samym wyborze, ale również udzieli odpowiedzi jakie dokumenty należy zgromadzić i jakie należy spełnić wymagania.
 5. Sądzimy, że jest to prawda.
 6. Polskie znaki biją po oczach i trudno się czyta. Trochę mało wartościowej treści.
 7. Dużo więcej jest firm pożyczkowych niż tylko NetCredit. A w tym przypadku nie jest wcale tak łatwo uzyskać pożyczkę, nawet wówczas, gdy masz pracę. Warto sprawdzić również inne firmy pożyczkowe, ale przede wszystkim online, bo tutaj są znacznie niższe koszty, niż w przypadku firm stacjonarnych. A nawet darmowe promocyjne pożyczki.
 8. Konto bankowe powinno być dopasowane zarówno do potrzeb i możliwości. Oczekiwania mogą być różne, ale ważne jest, aby podstawowe czynności były darmowe, chociażby wypłaty z bankomatów i przelewy. Nie ma jednego dobrego konta dla wszystkich. Również dla studentów.
 9. Kasia73

  Gdzie kredyt budowalny

  Można się skontaktować oczywiście z doradcą finansowy, który pomoże w wyszukaniu odpowiedniego kredytu. W większości tego rodzaju usług jest to darmowe doradztwo.
 10. Przeważnie firmy pożyczkowe działające online, mają promocyjne oferty. I faktycznie są pożyczki darmowe, czyli za 0 zł, bez kosztów. Oddajesz tyle ile pożyczasz, jednakże należy mimo wszystko sprawdzić regulamin i oczywiście umowę przed podpisaniem.
 11. Najtańszy kredyt hipoteczny? Sprawdzić rrrso kredytu, a przed wyborem skontaktować się z doradcą finansowym, aby pomógł w wyborze.
 12. Kasia73

  W co inwestować?

  Lokaty bankowe odpadają, zresztą to nawet nie jest inwestycja, tylko zamrożenie pieniędzy na określony czas, z niewielkim zyskiem. Nawet w skali roku nie ma na co i co liczyć. Produkty strukturyzowane są pewnego rodzaju alternatywą. Na tym warto skupić swoją uwagę. W tym celu warto skontaktować się np. z expanderem, a to z tego powodu, że pomogą przy wyborze odpowiedniego funduszu opierając się na analizie twoich oczekiwań, między innymi biorąc pod uwagę skłonność do ryzyka. Ułatwia to podjęcie decyzji, bo nie trzeba samemu przeglądać ofert i analizowania ich pod względem rentowności, zwłaszcza jeżeli masz niewielkie doświadczenie w tym temacie. Po prostu jest łatwiej.
 13. Kasia73

  Konto

  W przypadku klientów, którzy i tak zdecydują się na konto w Alior Sync, to i bez moneyback jest to atrakcyjne konto bankowe, ponieważ jest darmowe (prowadzenie, przelewy,korzystanie z karty) i dodatkowo 10 przelewów typu elixir - 15 minut pieniądze na koncie - gdzie taka usługa w innych bankach kosztuje nawet 10 zł za jeden. Zresztą nie jest jedynym bankiem, który zrezygnował z premiowania w ten sposób klientów. Nie znajdziesz moneyback w BGŻ (Konto z premią), Millennium (Dobre konto), BZ WBK (Wydajesz i Zarabiasz). Alior Bank (Konto Rozsądne) uciął moneyback do 3% (maks. 50 zł na m-c i 400 zł na rok), ale... dotyczy tylko wydatków na artykuły spożywcze i jest opłata miesięczna za prowadzenie konta. Jest jeszcze kilka banków, które oferują moneyback, ale pod kilkoma warunkami i na określony asortyment towarów.
 14. Wybór jakiejkolwiek firmy pożyczkowej nie jest dobrym rozwiązaniem. Czy to będzie firma P, W czy V, zawsze są wysokie kwoty do spłaty. W firmie P koszty pożyczki są naprawdę wysokie i trzeba się dobrze zastanowić nad jej wyborem. Należy pamiętać jednocześnie, że jeżeli wybierasz obsługę domową również dodatkowo płacisz, z reguły określony procent od wielkości pożyczki. Aby wybrać "najlepszą" pożyczkę pozabankową należy sprawdzać koszty całkowite pożyczki i porównać je z taką samą pożyczką w innych firmach. Nie ma co patrzeć na obligatoryjne podawane rrso pożyczki, bo w przypadku pożyczek krótkoterminowych nie jest to miarodajny wskaźnik. W firmie P dobre jest jedyne to, że nowy klient może liczyć na większą wartość pożyczki niż w innych firmach pożyczkowych. Ale czy warto? W przypadku pierwszej pożyczki, do 1200 zł, to warto poszukać firm, które dają taką darmową pożyczkę.
 15. Kasia73

  Kredyt na samochód

  Jeżeli jest potrzebny kredyt na zakup samochodu, to proszę sprawdzić tutaj (linki) Ewentualnie również jest opcja leasingu dla firm.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...