Skocz do zawartości

cyrmar

Members
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. cyrmar

  Prawdziwy ekspert.

  Jeśli szukamy dobrego kredytodawcy, to ja znalazłem takiego na stronie (link) i gorąco wszystkim polecam.
 2. Jeśli szukamy jakiejś dobrej instytucji pozabankowej udzielającej kredytu, to dobrym miejscem na pewno będzie kredyt lider- polecam to zobaczyć.
 3. cyrmar

  Aby nie stracić

  Jeśli chcemy oszczędzać, to na pewno musimy dobrze lokować nasze pieniądze. Aby nie stracić, warto jest wejść na stronę oszczędzaj bezpiecznie- to na pewno pomoże.
 4. cyrmar

  konto domowe.

  Łatwiej na pewno jest zarządzać swoimi pieniędzmi z własnego domu. Polecam zatem dobre źródło informacji na temat kont internetowych ze strony o kontach internetowych.
 5. Oczywiście myślimy jak się wzbogacić na już, ale z drugiej strony ważne jest też oszczędzanie na emeryturę. Warto odwiedzić stronę o funduszach emerytalnychl to dobre miejsce.
 6. cyrmar

  W co inwestować?

  A może tak wejść w ofertę funduszy inwestycyjnych? Wydaje mi się, że można znaleźć coś ciekawego.
 7. Dosyć ciekawą ofertę znalazłem na ottokredyt o ile oczywiście ktoś jest zainteresowany kredytami.
 8. cyrmar

  Finanse osobiste

  Jasne że doradztwo finansowe to jakaś ciekawa alternatywa. Tym bardziej dla kogoś, kto niezbyt zna się na finansach. Polecam stronę (link) l z ich usług warto korzystać.
 9. cyrmar

  Oszczędzanie z głową.

  Oczywiście że jest to racja. Na pewno bezpieczną formą oszczędzania będzie konto oszczędnościowe. Zapraszam do odwiedzenia strony (link) gdzie można wiele informacji uzyskać.
 10. wiele mówi się o kontach oszczędnościowych, ale czy one naprawdę są opłacalne? Ja czytałem nieco na (link) i polecam wam tę stronę.
 11. cyrmar

  Na czasie

  Jeśli chodzi o konta internetowe, to na pewno są one na czasie. warto zasięgnąć zatem wiedzy, a dobrym na to miejscem będzie strona (link) polecam.
 12. cyrmar

  Dobry bank

  Jednym z czołowych banków w Polsce obecnie jest ING. Bez wątpienia warto zapoznać się z ofertą. Można wiele dowiedzieć się na stronie ing lub też odwiedzając oddział banku.
 13. Zaciągając kredyt faktycznie można popełnić błąd, o ile oczywiście nie przemyślimy dogłębnie naszej decyzji. Warto zajrzeć na strony internetowe aby mieć większe rozeznanie.
 14. Można się zastanawiać, a nawet trzeba zanim weźmiemy kredyt, ale myślę, że dobrą podpowiedź otrzymamy na (link) lub innych podobnych stronach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...