Skocz do zawartości

darcio

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

  1. Szybka pożyczka przez internet oferowana jest praktycznie w większości instytucji pozabankowych. Gorzej z tym aby dostać ją tanio, chociaż, kilka firm aktualnie posiada takie rozwiązanie, że pierwsza pożyczka jest za darmo. Robi tak chociażby Vivus. Natomiast jeżeli chodzi o kolejne pożyczki to oprocentowane są one jak gdzie indziej - czyli musimy normalnie zapłacić prowizję, która czasami jest niemała. Ranking pożyczek przez internet zawiera między innymi szczegółowe informacje o tym, gdzie udzielą pierwszej pożyczki da darmo.
  2. Jakoś szybka pożyczka mało mi się kojarzy z przedsiębiorczością... Ale faktem jest, że meandry prowadzenia działalności rolniczej każą nam doraźnie posiłkować się tego typu pożyczkami.
  3. Myślę, że żaden szanujący się rolnik, który chce rozwijać swoja działalność rolniczą nie działa w oparciu o kredyt na dowód czy jakąś szybką pożyczkę - tutaj raczej wchodzą w grę kredyty inwestycyjne (na przykład w przypadku zakupu maszyn rolniczych), kredyt samochodowy, a czasami także kredyt hipoteczny (gdy chodzi o zakup, budowę lub modernizację budynków gospodarczych).
  4. Porównywarki kredytowe moim zdaniem służą do szybkiego rozejrzenia się w ofertach kredytowych dostępnych na rynku. Potem i tak ludzie wybierają się osobiście do banku bądź do licencjonowanego doradcy kredytowego, zwłaszcza gdy w grę wchodzi na przykład kredyt hipoteczny na kilkaset tysięcy złotych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...