Skocz do zawartości

engo

Members
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. engo

  Zestaw kina domowego

  oj, spróbowałbyś kina domowego albo soundbara i byś zmienił zdanie.
 2. engo

  Zestaw kina domowego

  baa... też się trochę znam. Parametry ok. Membrany dość ciekawe. No i ładnie wygląda.
 3. engo

  Zestaw kina domowego

  masz jakiś konkretny sprzęt na myśli? PS. Ostatnio też wpadło mi w oko coś takiego BH7240C
 4. Zdecydowanie polecam także odwiedzić innych pośredników, jak Idea Expert. W Warszawie jest oddział na Al. Ujazdowskie 22
 5. engo

  Kredyty dla rolników

  Michał w nicku, podpisał się Piotrek.
 6. engo

  Zestaw kina domowego

  masz jakiś konkretny sprzęt na myśli?
 7. engo

  Zestaw kina domowego

  btw. Nagroda EISA w kategorii European HT Soundbase 2014-2015 została przyznana panelowi dźwiękowemu LG SoundPlate z wbudowanym odtwarzaczem Blue-Ray (model LAB540).
 8. engo

  Kredyty dla rolników

  "Za tzw. chwilówkę to raczej ciągnika się nie kupi. Jeśli chodzi o kredyty dla rolników to idzie ku lepszemu skoro firmy pośrednictwa finansowego mają już oferty na zakup ciągników czy też maszyn." No dokładnie. Sęk w tym, że wiele instytucji i firm zorientowało się jak dobrym klientem jest rolnik. Te czasy, kiedy rolnicy byli postrzegani jako "niepewny" klient raczej odchodzą w zapomnienie. Wielu rolników też rozlicza Vat, a co za tym idzie ich wiarygodność jest jeszcze większa.
 9. engo

  Zestaw kina domowego

  a nie chciałbyś już jakiegoś gotowego zestawu kina domowego? Chociażby LG ostatnio ma fajny sprzęt z odtwarzaczami bluray i wbudowanym wzmacniaczem.
 10. engo

  Najtańsze konto internetowe

  mnie się wydaje że jest to nadal mbank.
 11. engo

  Kredyty dla rolników

  Nie tylko banki spółdzielcze. Grono jest ofert z innych instytucji finansowych. Szczególnie gdy w planach są zakupy środków trwałych dla gospodarstwa. Czasy w których banki z rezerwą podchodziły do rolników odchodzą w niepamięć. Obecnie wielokrotnie spotkałem się z bardzo dobrym przyjęciem i ciekawymi ofertami.
 12. engo

  Kredyty dla rolników

  Parabanków to bym się akurat wystrzegał. Mają złodziejskie oprocentowanie i raczej pożyczają małe kwoty. Moim zdaniem to rozwiązanie dla zdesperowanych. Najlepsze oferty mają moim zdaniem wspomniani wcześniej pośrednicy kredytowi. I to właśnie do nich zwróciłbym się o jakąkolwiek pomoc w wyborze.
 13. engo

  Kredyty dla rolników

  """Ja brałem z pomocą IE na ciągnik, o tyle wygodne rozwiązanie było, że faktycznie dostałem sporo opcji do wyboru i mogłem wybrać najkorzystniejszą, a nie musiałem do tego biegać po każdym banku osobno po ofertę."" Siergiej - IE to Idea Expert? Jeśli dobrze myślę to chodzi o firmę pośredniczącą w udzielaniu kredytów i doradztwie kredytowym."
 14. Informacje o kredytowaniu ciągników, maszyn rolniczych i urządzeń rolniczych można uzyskać także we wszystkich oddziałach Idea Expert.
 15. engo

  Opony do Maszyn Rolniczych

  Czy mi się zdaje czy jakiś zagraniczny koncern w Olsztynie ma otwierać fabrykę opon do maszyn rolniczych?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...