Skocz do zawartości

Kirko

Members
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Ja z takim problemem zgłosiłam się do open finanse i bezpłatnie wyliczono mi zdolność kredytową, wyszukano odpowiednie oferty. Ja tylko na spokojnie przeanalizowałam i wybrałam .
 2. Kirko

  Jaka lokata?

  Lokaty zawsze wybieram po konsultacji z doradcą. Od wielu lat korzystam z usług doradcy z open finance i nie zawsze wybrałam dobrą ofertę
 3. Kirko

  Izolacja podłogi

  Ta 100mm będzie chyba najlepsza , ponieważ u mnie teren jest dość wilgotny. Czy na wełnę trzeba dać jeszcze folię paraizolacyjną.
 4. Kirko

  Ocieplenie dachu

  O jakim współczynniku będzie odpowiednia wełna . Chciałbym aby jak najmniej uciekało ciepła przez dach.
 5. Kirko

  gospodarstwo rolne

  Jak notarialnie zdasz to po ptakach . Nie ma możliwości oDebra1nia .Możesz liczyć na dobrą wolę syna. W ostateczności sądownie można wyegzekwować alimenty.
 6. Dach jest dwuspadowy, Na łatach folia izolacyjna i na to blacha. Muszę go ocieplić bo w zimie nie da się wytrzymać. Pierwotnie miał być styropian. Jednak sąsiad powiedział że lepsza jest wełna. Więc co jest lepsze, co lepiej izoluje.
 7. Kirko

  Izolacja podłogi

  Czym odizolować podłogę położona na gruncie? Myślę o odizolowaniu i równocześnie ociepleniu . Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
 8. To dobry pomysł w jednym miejscu wszystkie bankowe produkty. Dla mnie takim miejscem jest (link) Dodatkowo mogę s konsultować się z doradcą co jest bardzo ważne dla mnie.
 9. Czy ubezpieczacie domy od szkód. Tyle nawałnic przechodzi przez nasz kraj. Dlatego myślę o ubezpieczeniu domu . Pytanie jak to zrobić aby było dobrze.
 10. Z kredytem mieszkaniowym człowiek wiąże się nie kiedy na połowę zycia . Dlatego należy przygotować sie do niego. My podjęliśmy decyzję dopiero po konsultacji z doradcą finansowym z Open Finance , który przedstawił mam kilka ofert z rożnych banków . A jak juz podjęliśmy decyzje to odciążył nas z wieloma papierkowymi sprawami.
 11. Kirko

  W jakim banku kredyt

  Przed podjęciem tak ważnej decyzji , według mnie należy porównać kilka ofert i to z różnych banków. Owszem można to zrobić przez różne porównywarki kredytów , ale one nie maja aktualnych danych. Dlatego ja wolałam porównać oferty w open Finance . Doradca przy okazji sprawdził moją zdolność kredytową i przygotowań kilka odpowiednich ofert.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...