Skocz do zawartości

krzysztofagriculture

Members
 • Liczba zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez krzysztofagriculture

 1. Tzn. tak pianka jest dobrą opcją, przede wszystkim dlatego, że nie gnieżdżą się w niej m.in. gryzonie niestety dość sporym mankamentem staje się fakt iż w przypadku pożaru wytwarza ona zdecydowanie duże stężenie substancji szkodliwych, a wręcz niebezpiecznych dla zdrowia, a nawet życia!
 2. krzysztofagriculture

  Grill

  Grill faktycznie jest raczej standardem, ale wydaje mi się, że ognisko, może być już atrakcją
 3. Jeżeli mogę jeszcze raz się wtrącić, to fajnym miejscem byłby jakiś ciekawy plac zabaw i niedaleko jakiś grill, żeby i dzieciom i rodzicom było wesoło
 4. Jest to żywność dobrej jakości z naturalnymi przyprawami bez jakichkolwiek polepszaczy smaku. Na jej temat zwróciłem uwagę po przeczytaniu artykułu na tej stronie link Pozdrawiam
 5. Tak z tym, że kraje tranzytowe też muszą coś zarobić, przez co i my odczujemy to po kieszeniach...
 6. Ile krów mięsnych mogę wpuścić na obszar 6 ha pola?
 7. Embargo na produkty rolno-spożywcze dotyczące wywozu na teren Rosji, miało na celu osłabić rynek Europejski, ale nagle Białoruś znosi zakaz importu do swojego kraju! Więc mięso z Unii i tak i tak dotrze do Rosji. Gdzie tu logika?
 8. Wiesz... nie doczytałem, że jest to wirus nieszkodliwy dla ludzi. Czuję się teraz... Niedouczony no ale cóż każdemu się zdarza. Wiadomo, o czymś trzeba pisać, a w łatwy sposób przerazić kogoś kto czegoś nie doczytał
 9. Gdybym miał pewnie robiłbym podobnie, niestety nie mam, więc muszę kupować od kogoś
 10. Ile płacicie za Saletre? I jak kształtują się ceny innych nawozów? Ja płacę 1080 brutto.
 11. No właśnie moje pytanie jest związane z zakupem jajek. Skąd je kupujecie? Czy wybieracie takie na bazarze czy targu, albo może z fermowej produkcji?
 12. Wykryto już 13 przypadek tej choroby u dzików i niedawno słychać było o 2 przypadku u świni. Jak myślicie, możemy spodziewać epidemii tego wirusa? Pojawienie się nowych ognisk chorobowych nie jest chyba zbyt dobrą przesłanką.
 13. Na jakie imprezy targowe wybieracie się w najbliższym czasie? Ja na Agroshow Bednary
 14. Podobno w porównaniu do ostatnich tygodni ceny żywca wieprzowego i wołowego spadły, natomiast notowania żywica drobiowego wzrosły. A jakie ma to przełożenie w rzeczywistości. Odczuliście jakoś te zmiany?
 15. krzysztofagriculture

  zapytanie

  A w jakim celu potrzebne jest uzyskanie takich informacji?
 16. Oczywiście, że ludzie dużą uwagę zwracają na jakoś zakupywanych wędlin. Teraz dobrym rozpoznaniem jest żywność QAFP, przynajmniej wiemy co jemy
 17. Tak jest ogród nie tylko na lato ale też na zimę, jeżeli masz możliwość to faktycznie zwierzaki jakie by nie były przyciągają dzieci. W pobliżu mnie powstała mała zagroda z kozami i barankami więc kiedy dzieci tylko przechodzą pozostają pełne zachwytu, a i te zwierzątka mają radość z takie zainteresowania. Poza tym dobra reklama i można zacząć działać
 18. krzysztofagriculture

  Chora kura

  Może zwyczajnie zgłoś to do weterynarza? Być może jest to jakaś infekcja przenoszona między osobnikami. Wygląda strasznie!
 19. Jeżeli to nie jest wina krówek to znaczy, że coś jest nie tak z higieną! Zacznij bardziej dbać o sprzęt to i problem zniknie!
 20. Dystrybutor nie tylko ładnie wygląda i jest tańsze... Zapewnia również albo przede wszystkim dostęp do zimnej i ciepłej wody, a to także bardzo dobre rozwiązanie
 21. a dlaczego nie pozostawiłbyś komuś zwierzaka pod opiekę? Pomyłka w poprzednim wpisie...
 22. a dlaczego nie pozostawiłbyś komuś zwierzaka pod opiekę?
 23. Zapalenia gruczołu mlekowego... Radzę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem i on poradzi w jaki sposób prowadzić leczenie.
 24. Hotel dla naszych czworonożnych przyjaciół? No powiem, że pomysł na interes mógłby być dobry. Zasadniczo może skończyłoby się oddawanie psiaków do schronisk, no bo "nie ma co z nimi zrobić". Faktycznie takich miejsc może w Polsce brakować, a jeżeli warunki byłyby dobre, to czemu na kilka dni, nie przekazać opieki nad zwierzakiem komuś innemu?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...