Skocz do zawartości

wonderland

Members
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez wonderland

 1. co sądzicie o finansowaniu zakupu nowego samochodu za pomocą leasingu? słyszałem, że leasing nie jest tylko dla firm, ale także osoby prywatne mogą wziąć samochód w leasing. spotkaliście się z ofertą leasingu dla osób fizycznych w którejś z firm leasingowych? jestem ciekawy jak to wygląda cenowo w porównaniu do kredytu motoryzacyjnego.
 2. Często z braku wiedzy klient banku tylko posiada konto, na owe konto wpływa jego wynagrodzenie i na tym zainteresowanie klienta się kończy. Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi wypłata gotówki i płatności kartą. Poprawna nauka bankowości to coś, co pomoże nam chociażby w odpowiednim doborze produktów bankowych dla siebie. Umiejętne czytanie umów pomoże nam w poszukiwaniu niechcianych przez nas opłat, a sztuka negocjacji pozwoli na uzyskanie korzystniejszych warunków współpracy z naszym bankiem.
 3. Szukam dobrej i sprawdzonej kancelarii prawnej. Na co powinienem zwracać uwagę przy wyborze kancelarii? Szukam prawnika w związku z moją działalnością gospodarczą, nie do prywatnej sprawy. Co sądzicie o kancelaria prawnej w Lesznie? Ktoś mi ją polecił, ale nie wiem czy jest dobra.
 4. BIK to bogate i bardzo wiarygodne źródło informacji o naszej sytuacji finansowej. Dlaczego? Dzięki comiesięcznym raportom z banków rejestrowane są tam nasze wszystkie poczynania finansowe - od zapytań o kredyt począwszy, a na spłaconych i/lub niespłaconych ratach skończywszy.
 5. A ja jeszcze polecam kalkulator rat kredytu. Bardzo przydatne narzędzie, polecam.
 6. Biorąc pod uwagę niskie oprocentowanie lokat warto wybrać konto oszczędnościowe, ponieważ łączy ono w sobie zalety lokaty oraz rachunku bieżącego. Konto oszczędnościowe Citi Handlowy jest dosyć ciekawą opcją. Jego oprocentowanie to ponad 3%.
 7. wonderland

  Inwestycje

  moim zdaniem warto zainwestować w akcje.
 8. Warto zastanowić się nad wszystkimi dostępnymi opcjami pożyczek zanim wybierze się tą najlepszą.
 9. Jakie są wasze opinie o Paribas bank? Czy ta oferta jest godna uwagi? Podobno to szybka pożyczka, którą można uzyskać całkowicie online, ale ile w tym prawdy?
 10. Najlepiej wybrać darmowe konto bankowe. Po co za nie płacić jeśli nie trzeba? Dokładne opisy darmowych kont w polskich bankach można znaleźć w necie
 11. Jesteś osobą ceniącą sobie zarówno czas jak i pieniądze? Poszukujesz korzystniejszych rozwiązań dla swojej sytuacji, które nie nadszarpną osobistego budżetu? Dla Ciebie właśnie jest darmowe konto bankowe, które oferuje coraz więcej banków. Czy zawsze darmowe konto bankowe jest darmowe? Widząc reklamę darmowego konta widzisz tylko ogólny zarys całej oferty. Aby zapoznać się z jej szczegółami musisz wejść na stronę internetową danego banku i przeczytać wszystko uważnie, a w szczególności zdania, przy których są gwiazdki. Tam zazwyczaj kryją się dodatkowe opłaty, które będziesz musiał ponieść jeżeli nie wypełnisz określonych warunków.
 12. wonderland

  Kredyt i mieszkanie

  Jeśli chcesz wziąć kredyt hipoteczny na mieszkanie to wejdź na dobrą stronę z kredytami gdzie znajdziesz najlepszy i najkorzystniejszy kredyt dla siebie. Ja właśnie dzięki stronie znalazłem swój kredyt.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...